Новини

port logo-ua

АМПУ оголосила тендер на будівництво причалу 1-з в Одеському порту

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила процедуру відкритих торгів на завершення будівництва причалу 1-з і днопоглиблення прилеглої до нього акваторії. Відповідна інформація опублікована з системі електронних закупівель Prozorro 9 жовтня.

 

Взяти участь в процедурі можуть українські та іноземні компанії. Для цього необхідно подати документи згідно з установленими АМПУ вимогам до 9 листопада 2017 року. Очікувана вартість виконання робіт становить 203,4 млн грн без урахування ПДВ.

 

Причал 1-з призначений для перевантаження генеральних вантажів на Андросовському молу. Його довжина становитиме 254 м, глибина біля причалу - 12 м. Будівельні роботи триватимуть орієнтовно рік.

 

«Реалізація цього проекту проходить у співпраці держави з портовими операторами, приватними інвесторами та міжнародними фінансовими інститутами. Причал зможе приймати судна типу Panamax, в тилу буде побудований сучасний потужний зерновий термінал. Все це позитивно вплине на експортний потенціал України, збільшить надходження від портових зборів до бюджетів різних рівнів. Перед Одеською філією АМПУ поставив завдання провести тендер прозоро, конкурентно, із залученням максимальної кількості учасників», - прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

Нагадаємо, раніше АМПУ провела тендер, для визначення підрядної компанії, яка проведе реконструкцію причалу №7 в Одеському порту.

 

2017101301

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy