Новини

port logo-ua

АМПУ оголосила тендер на будівництво нового причалу в порту Миколаїв

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила проведення конкурсної процедури на будівництво нового причалу №8 в морському порту Миколаїв. Відповідне оголошення було розміщено в електронній системі Prozorro 20 жовтня 2017 року.

 

Очікувана вартість виконання робіт становить 317 млн ​​грн. Побудований причал матиме 220,66 м в довжину, глибина біля стінки причалу складе 10,5 м з перспективою збільшення глибини до 13 м.

 

«Проект передбачає будівництво причалу та днопоглиблення біля нього. Таким чином АМПУ збільшить потужності Миколаївського порту, що входить до трійки за вантажообігом в країні. Новий причал - це нові можливості і нові проекти, необхідні для подальшого розвитку Миколаївського порту і регіону», - зазначив Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

 

До участі в конкурсі запрошуються компанії резиденти і нерезиденти України. Термін подачі документації - до 20 листопада 2017 року. За консультацією та додатковою інформацією учасники тендера можуть звернутися до відділу організації закупівель за телефоном +38 (0512) 507392.

 

Нагадаємо, раніше АМПУ оголосила тендер на будівництво причалу 1-з в Одеському порту.

 

2017102401

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy