Новини

port logo-ua

Оголошено тендер на проведення реконструкції причалу №1 в порту Чорноморськ

Сьогодні, 17 листопада, Іллічівська філія ДП «Адміністрація морських портів України» (ІФ ДП «АМПУ») оголосила про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт з реконструкції гідротехнічної частини причалу №1 морського порту Чорноморськ. Торги буде проведено в системі електронних закупівель ProZorro.

 

Проект передбачає збільшення глибини в кордоні до 15 м. За лицьовою стінкою причалу, в кордонній зоні існуючої естакади, планується забивання ряду сталевих шпунтових паль, які екрануватимуть чільну стінку. Проект також передбачає ремонт (торкретування) фасадної поверхні існуючої надбудови лицьової стінки, антикорозійне фарбування металевих елементів надбудови та  устаткування причалу новими відбійними пристроями.

 

«Цей проект є складовою частиною послідовного та комплексного підходу АМПУ до розвитку інфраструктури порту Чорноморськ. Його реалізація разом з проектом днопоглиблення підхідного морського каналу порту та операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману забезпечить конкурентну та інвестиційну привабливість порту. Це дозволить порту приймати судна з більшою тоннажністю, а отже – нарощувати вантажообіг та збільшувати надходження до бюджетів всіх рівнів, що вигідно і державі, і бізнесу», – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

Очікувана вартість всіх робіт складає 74,4 млн грн без ПДВ.

 

До участі у процедурі закупівлі запрошуються українські та міжнародні компанії. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 25.01.2018.

 

З тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-17-000394-b.

 

Нагадаємо, у 2017 році АМПУ підписала меморандуми про співпрацю з компаніями «Кернел» і «Рісоіл термінал». Головна мета угод – збільшення вантажопотоку з одночасним збільшенням рівня глибин.

 

201711110

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy