Новини

port logo-ua

Порт Ольвія відсвяткував 25-річчя

20 листопада морському порту Ольвія виповнилось 25 років. Гавань була заснована у 1965 році як порт-пункт «Октябрськ» Миколаївського морського торговельного порту, який з 1992 року став самостійним державним підприємством. Порт, який проектувався для переробки спецвантажів, головним чином військової техніки, сьогодні є одним із найсучасніших портів в Україні.

 

21 листопада у Миколаївському академічному художньому театрі пройшли урочисті заходи з нагоди ювілею порту Ольвія, в яких взяли участь заступник голови з морської та внутрішньої безпеки ДП «АМПУ» Сергій Гронський та начальник відділу кадрів Ольга Кузьмина, начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров тадиректор ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник. Серед почесних гостей були присутні перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку та земельних відносин В’ячеслав Бонь, голова Адміністрації корабельного району Миколаївської міської ради Олександр Цуканов, президент Асоціації морських портів України «Укрпорт» Юрій Крук та його заступник Віктор Ільїн, а також почесний портовик та президент Одеського морського порту Микола Павлюк. Всі вони привітали керівництво та колектив порту з визначною подією.

 

«Символічно, що ювілейний 2017 рік став для підприємства знаковим. На початку року «Октябрськ» було перейменовано на порт Ольвія. У серпні портом був поставлений рекорд з переробки вантажів за останні 5 років, у вересні –за 15 років, а у жовтні оброблено рекордну кількість вантажів за всі 25 років. Бажаємо порту Ольвія процвітання та ще більше звершень!», - зазначив начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров.

 

На святковому заході, крім урочистих привітань і концертної програми,  було також презентовано перший варіант книги про порт «Державною думкою створено порт», яка присвячена ювілею підприємства.

 

2017112301

 

2017112302

 

2017112303

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy