Новини

port logo-ua

АМПУ посилила роботу з протидії корупції

У 2017 році Адміністрація морських портів України (АМПУ) значно активізувала роботу в напрямку протидії корупції і посилила контроль за економічною безпекою на філіях в регіонах. Про це повідомив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

«АМПУ посилила контроль за цільовим використанням коштів при проведенні ремонту суден портового флоту, реконструкції гідротехнічних споруд, робіт з днопоглиблення, наданні послуг проектними організаціями і постачанні товарів для потреб підприємства. В травні 2017 року було створено відділ економічної безпеки, який регулярно проводить спецперевірки і аудит. Такі внутрішні превентивні заходи дозволяють підвищити ефективність діяльності і мінімізувати корупційні ризики», - зазначив Райвіс Вецкаганс.

 

Свідченням відкритості та прозорості підприємства став запуск спеціальної гарячої лінії, по якій будь-яка людина (співробітник компанії, партнер або контрагент), що став свідком корупційного правопорушення, може повідомити про таке порушення для прийняття протидіючих заходів.

 

Крім цього, в серпні поточного року на виконання Закону України «Про запобігання корупції» була введена в дію Антикорупційна програма АМПУ. Також були визначені уповноважені особи щодо попередження та виявлення корупції як в апараті управління, так і в регіональних підрозділах підприємства, і проведена роз'яснювальна робота зі співробітниками на місцях. А з жовтня 2017 року введено в дію Положення про проведення обов'язкової антикорупційної перевірки контрагентів ДП «АМПУ».

 

Звертаємо Вашу увагу, що повідомити про корупційне правопорушення можна за телефоном +38 (044) 324 00 53 або по e-mail: stopkor@uspa.gov.ua. Ви також можете відправити Ваше повідомлення, скориставшись онлайн-формою за посиланням

 

2017112401

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy