Новини

port logo-ua

Кабінет міністрів України затвердив проекти розвитку морського порту Чорноморськ

31 січня 2018 року на засіданні Кабінету міністрів України було затверджено проекти розвитку морського порту Чорноморськ на загальну суму близько 2 млрд грн, згідно з якими передбачається провести реконструкцію операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 метрів, а також реконструкцію гідротехнічної частини причалів №7-8 з доведенням глибин біля причальної лінії до 15 метрів, з подальшою перспективою можливості доведення глибин до 16 метрів.

 

Крім того, прийнято ТЕО проекту з реконструкції гідротехнічної частини причалу №2. Зараз Іллічівська філія АМПУ проводить процедуру закупівлі послуг з розробки проектно-кошторисної документації стадії «Проект» та проектної документації стадії «Р» (Робоча документація) для здійснення реконструкції причалу №2 вже в 2019 році.

 

«Чорноморський порт демонструє стабільний приріст вантажообігу. Для збереження цієї тенденції АМПУ раніше підписала меморандуми про співпрацю з агрохолдингом «Кернел» і портовим оператором «Рісоіл Термінал». Згідно з домовленостями з бізнесом, АМПУ збільшує глибини і модернізує причали, щоб інфраструктура порту була готова прийняти зростаючий вантажопотік, забезпечити який гарантують наші партнери. Затвердження проектів розвитку порту Чорноморськ є продовженням нашої послідовної роботи в цьому напрямку і дає нам можливість приступити до їх реалізації вже найближчим часом», - зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

Нагадаємо, 14 листопада 2017 року АМПУ оголосила процедуру відкритих торгів в системі Prozorro на закупівлю робіт з днопоглиблення в морському порту Чорноморськ в рамках проектів по реконструкції операційної акваторії 1-го ковша Сухого лімана і реконструкції гідротехнічної частини причалів №7-8. Переможця визначать уже в лютому, і після укладення договору в порту почнуться роботи з днопоглиблення.

 

«Реалізація цих масштабних проектів розвитку значно підвищить конкурентоспроможність акваторії і сприятиме залученню інвестицій в портову інфраструктуру. В результаті отримаємо будівництво сучасних перевантажувальних терміналів і комплексів, зростання показників вантажообігу, нові робочі місця, і, як наслідок, збільшення доходів і бюджетних відрахувань», - підкреслив начальник Адміністрації Іллічівського морського порту В'ячеслав Волошин.

 

2018020101

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy