Новини

port logo-ua

Кожна десята вакансія в Одесі - в портовій галузі

На традиційному одеському Ярмарку вакансій компанії портової галузі представили понад 100 вакансій. Приватні та державні підприємства портової галузі потребують кваліфікованих спеціалістах робітничих професій: докери-механізатори, контролери на КПП, слюсарі, електромонтери, токарі, а також зацікавлені у фахівцях за іншими напрямами.

 

Цього року Ярмарок вакансій в Одесі був організований міським центром зайнятості за підтримки Адміністрації морських портів України. Активну участь у заході взяли підприємства, що працюють в Одеському порту. Вони надали практично кожну 10-ту з 1000 запропонованих на Ярмарку вакансій. Представники Одеського міського центру зайнятості зазначають, що зараз на ринку праці спостерігається пожвавлення, кількість вакансій дещо збільшилася.

 

«Ми активно співпрацюємо з Одеським міським центром зайнятості за різними напрямками. Осінній Ярмарок вакансій далеко не перший і не останній наш спільний проект. Для нас участь в цьому заході надає можливість безпосередньо поспілкуватися з претендентами, що значно скорочує час, необхідний для підбору потрібних для галузі фахівців», - прокоментувала попередні результати співпраці начальник відділу управління персоналом ДП «АМПУ» Ольга Кузьміна.

 

За словами керівника Одеського міського центру зайнятості Ольги Чумаченко, ефективність співпраці між підприємствами міста та центром зайнятості багато в чому залежить від системності такого взаємодії.

 

«У цьому році між Службою зайнятості України та ДП «Адміністрація морських портів України» був підписаний Меморандум про співпрацю. У нас є гарні можливості стосовно підготовки, перекваліфікації кадрів. Зараз ми спільно відбудовуємо цю роботу з урахуванням потреб АМПУ», - зазначила Ольга Чумаченко. Також вона додала, що Одеський міський центр зайнятості готовий надавати необхідне сприяння в працевлаштуванні співробітникам підприємства, які, з тої чи іншої причини, вирішили змінити місце роботи.

 

Крім того, в рамках підписаного з Державною службою зайнятості України меморандуму триває співпраця з АМПУ в сфері професійного розвитку працівників підприємств портової галузі.

 

Всього в Ярмарку вакансій взяли участь більше 50 компаній з Одеси та області. Крім співорганзіатора заходу - ДП «АМПУ» до пошуку потенційних співробітників приєдналися такі компанії як ТОВ «Новотех-Термінал», ТОВ «Українська національна стивідорна компанія», ТОВ «Одеський портовий виробничо-перевалочний комплекс», ТОВ «Новолог», ТОВ «Порто- Сан», ТОВ «Євротермінал», ДП Морський торговельний порт «Южний», ТОВ «ТІС». Також у заході взяли участь приватні промислові компанії, представники фінансового і страхового сектору, сфери послуг і охорони.

 

2018103011

 

2018103012

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy