Документи IMO

GUIDANCE ON BEST PRACTICE FOR FUEL OIL PURCHASERS/USERS FOR ASSURING THE QUALITY OF FUEL OIL USED ON BOARD SHIPS

GISIS IMO - Глобальна інтегрована інформаційна система судноплавства Міжнародної Морської Організації (ІМО), яка забезпечує он-лайн доступ громадськості до певних даних, які надаються до Секретаріату ІМО Морськими Адміністраціями відповідно до інструментів ІМО. Для доступу обов’язкова реєстрація.

8 травня 2018 року  Міжнародною Морською Організацією (ІМО) було видано циркулярний лист No.3844 «Глобальна інтегрована інформаційна система судноплавства (GISIS) — Звіти про програми інспекцій вантажних транспортних одиниць (CTUs), які перевозять небезпечні вантажі в упаковці». Ознайомитися із документом можливо за посиланням.

A.1067 РАМКОВІ ПРИНЦИПИ І ПРОЦЕДУРИ СИСТЕМИ ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖАВ-ЧЛЕНІВ ІМО — Прийнята 4 грудня 2013 року

Підкомітетом ІМО з імплементації інструментів ІМО (III) 08 червня 2018 року було видано документ «ЗАХОДИ ДЛЯ ГАРМОНИЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ З КОНТРОЛЮ ДЕРЖАВИ ПОРТУ (PSC) ТА МІЖНАРОДНІ ПРОЦЕДУРИ» у якому наводиться інформація про режими PSC, відповідні інструменти, місце підписання та дата Меморандуму / Угоди, офіційні мови, головування, контактні адреси, останні та наступні комітети / конференції, навчання / діяльність з технічного співробітництва, основна статистика тощо. Ознайомитися із документом можливо за посиланням.

Підкомітетом ІМО з перевезення вантажів та контейнерів (Sub-Committee on Carriage of Cargoes and Containers (CCC) 03 липня 2018 року було видано документ «РОЗГЛЯД ДОПОВІДЕЙ ПРО ІНЦИДЕНТИ ПОВ'ЯЗАНІ З НЕБЕЗПЕЧНИМИ ВАНТАЖАМИ АБО МОРСЬКИМИ ЗАБРУДНЮВАЧАМИ В УПАКОВЦІ НА БОРТУ СУДЕН АБО В ПОРТАХ». Зазначений документ було надано  Федеративною Республікою Німеччина за результатами розслідування двох інцидентів, які мали місце у зв’язку із самозайманням вантажу вугілля на судні  MSC Katrina під прапором Панами та судні Ludwigshafen Express під прапором Германії. Ознайомитися із документом можливо за посиланням.

Міжнародна Морська Організація (ІМО) 26.07.2018 опублікувала  циркулярний лист MSC.1/Circ.1588 від 11.06.2018  у якому містяться переглянуті процедури реагування на аварійні ситуації для суден, що перевозять небезпечні вантажі, так звані «Аварійні картки». Документ набирає чинності з 01.01.2020. Ознайомитися із ним можливо за посиланням.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n