Администрация Бердянского морского порта

Студенти та викладачі одного з найвпливовіших університетів Німеччини відвідали морський порт Бердянськ

Студенти-аспіранти Університету Лейпцига на чолі з Професором Штефаном Тробстом відвідують Україну. В рамках дослідницької поїздки – знайомство з ситуацією на українському Сході та Приазов’ї. 26 червня делегація знайомилась з роботою Бердянського морського порту.


Гостей зустріли начальник Адміністрації морського порту Бердянськ Олександр Барчан, його заступник Віталій Бур’ян та очільник державного підприємства «БМТП» Олександр Трощенков.
Спершу вони обговорили сучасний стан роботи порту. Зокрема, іноземців цікавили перспективи роботи підприємства в контексті економічної ситуації в приазовському регіоні та у світлі стосунків з РФ, стан та рівень інфраструктури регіону та взаємодію мореплавців з українськими військовими.
За словами професора Штефана Тробста, представники делегації – є дослідниками конфлікту на пострадянському просторі. Наразі ж вони вирішили побачити та оцінити ситуацію на власні очі. Оскільки Бердянський порт – є стратегічно важливим об’єктом не лише для міста, а й для всього регіону – не відвідати його не могли.
В свою чергу начальник БФ ДП «АМПУ» Олександр Барчан зазначив, що попри складність останнього періоду, морський порт Бердянськ та вся його команда – готові працювати на повну. Адже порт – це не лише тисячний колектив. Це – більше 30% всього населення міста та регіону, які задіяні в логістиці, перевезеннях, сільськогосподарській діяльності та ін. Відповідно, втрати одного підприємства відчувають як бюджети всіх рівнів, так і кожен із цих людей.
Після розмови гості ознайомились з територією підприємства та здійснили прогулянку по акваторії на буксирі.

 

Расположение

Координаты порта: 46°45′N, 36°46′Е.

Адрес

Ул. М. Горького, 6, Бердянск, Запорожская область, 71112, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (06153) 62-682

Т/факс: +38 (06153) 36-207

Администрация Бердянского морского порта

ГП «БМТП»