Администрация Бердянского морского порта

В Бердянському морському порту ліквідували забруднення акваторії – АМПУ

17 липня до Адміністрації морського порту Бердянськ надійшло повідомлення від агента про аварійний розлив нафтопродуктів біля причалу №2. Джерелом його виникнення став т/х «ISKANDER» (прапор Туніс).

 

Відповідно до вимог чинного законодавства та згідно Плану ліквідації та локалізації забруднюючих речовин навколо судна відразу встановили бонові огородження, а про ситуацію повідомили Державну морську адміністрацію, Державну Азовську морську екологічну інспекцію, сектор ОНС та всі відповідні організації.

Лабораторією Державної Азовської морської екологічної інспекції були відібрані проби морської води, а на ліквідацію розливу направлено т/х «МНМС-69» з сорбентом «Еконадин».

Наразі забруднення ліквідано. Комісія встановила, що площа розливу склала близько 100 кв. метрів. Його причиною стала аварійна ситуація на т/х «ISKANDER» (а саме пошкодження танку derty).

«Ми вдячні всім, хто допомагав у вирішенні ситуації. Наше підприємство розуміє свою відповідальність за екологічний стан моря, тим паче в розпал курортного сезону, тому від нас було прикладено максимум зусиль. Наразі жодної загрози немає. Справою займаються відповідні структури» - резюмував начальник Адміністрації морського порту Бердянськ Олександр Барчан.

Расположение

Координаты порта: 46°45′N, 36°46′Е.

Адрес

Ул. М. Горького, 6, Бердянск, Запорожская область, 71112, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (06153) 62-682

Т/факс: +38 (06153) 36-207

Администрация Бердянского морского порта

ГП «БМТП»