Адміністрацію морського порту «Южний» відвідала делегація з Китаю

16 березня 2016 року в адміністрації морського порту «Южний» пройшла зустріч начальника адміністрації Максима Широкова з делегацією з Китаю, яку очолював посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

Метою візиту високопоставленої делегації було знайомство з керівництвом адміністрації, а також ознайомлення з потенційними можливостями морського порту «Южний» і перспективами реалізації низки інфраструктурних проектів.

З боку адміністрації порту для китайської сторони була організована і проведена презентація плану розвитку порту, в процесі якої сторони обговорили можливості подальшої співпраці.

Також була проведена оглядова морська екскурсія для учасників візиту по акваторії морського порту «Южний» на катері «Арктур».

В ході екскурсії члени китайської делегації ознайомилися з портовими потужностями, стивідорними компаніями, що працюють в акваторії морського порту «Южний», в тому числі з системою безпеки в порту, технічним оснащенням, структурою вантажообігу і перспективами розвитку порту в подальшому.

— Візит делегації КНР в морський порт «Южний» носить ознайомчий характер і плани розвитку порту представляють для нас великий інтерес,— підкреслив глава делегації посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n