У зв'язку з важкими погодними умовами ряд морських портів працюють з обмеженнями

У зв'язку зі складною погодною обстановкою, (сніг, вітер, мокрий сніг, погана видимість) Білгород-Дністровський, Одеський, Іллічівський, Усть-Дунайський, Ренійський, Ізмаїльський, Миколаївський, Херсонський, а також морські порти «Октябрьск» і «Южний» працюють з обмеженнями.

У морських портах, у міру відповідності погодних умов виконуються вантажно-розвантажувальні роботи, ведеться вивантаження вагонів, складські роботи. Лоцманська проводка суден виявляється згідно умов і вимог безпеки мореплавання.

Бузько-Дніпровський лиманський і Херсонський морський канал закриті для проходу суден у зв'язку з сильним вітром (15–18 м/с). Бердянський і Маріупольський морські порти працюють у штатному режимі.

Вся техніка, що знаходиться на балансі АМПУ і морських портів задіяна у боротьбі зі стихією. Ведеться розчистка портів, трас, надається допомога органам місцевого самоврядування з прибирання міських вулиць.

Усі морські порти, готові до роботи в умовах льодової кампанії. Буксири та інші судна портового флоту перебувають у стані 15-хвилинної готовності для забезпечення безпеки мореплавання. Всього для забезпечення льодової кампанії у морських портах України до роботи готові 42 судна.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n