Іллічівські портовики тестують новий модуль обміну інформацією за допомогою ІСПС

Тестова експлуатація модуля моніторингу функціонування автоматизованих комплексів контролю за переміщенням радіоактивних речовин і ядерних матеріалів введена в дію в Іллічівському морському порту з 00:00 годин 15 березня.

Новий модуль впроваджується в рамках Технологічної схеми обміну інформацією при виявленні перевищення природного радіаційного фону, затвердженої наказом голови ДП «АМПУ» від 10.03.2016 р. № 64.

Протягом місяця буде забезпечено паралельне функціонування модуля та існуючого порядку передачі інформації про перевищення природного радіаційного фону і працездатності автоматизованих комплексів.

Довідка: Технологічна схема розроблена відповідно до Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 451 (зі змінами та доповненнями), з урахуванням змін і доповнень Постанови КМУ від 05.10.2011 № 1031 «Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України», а також Постановою КМУ від 20.03.1995 № 198 «Про здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон» (зі змінами).

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n