В Іллічівському порту тестується новий порядок в'їзду вантажного автотранспорту з рослинною олією

В рамках подальшого вдосконалення порядку в'їзду вантажного автотранспорту в Іллічівський морський порт, адміністрація підприємства в тестовому режимі вводить новий порядок в'їзду вантажного автотранспорту з рослинною олією, який слідує на адресу портового оператора ТОВ «СП Рісоіл Термінал». Нововведення передбачає оформлення навантажувального ордеру в електронному вигляді в Інформаційній системі портового співтовариства (ІСПС).

Порядок в'їзду вантажного автотранспорту з оформленням електронного навантажувального ордера в ІСПС має суттєві переваги.

По-перше, новий порядок надає портовому оператору можливість самостійно оформити електронний вантажний ордер (заявку на ввезення вантажу) без використання диспетчерів на накопичувальних майданчиках. Головна умова для цього — одержання безпосередньо від перевізника основних даних про автотранспортний засіб (його водія і кількості вантажу).

По-друге, кожному оформленому навантажувальному ордеру ІСПС привласнює семизначний цифровий реєстраційний ключ (РК-навантажувального ордеру), про який диспетчер портового оператора будь-яким засобом зв'язку (наприклад, SMS) може сповістити водія. Це дозволяє виключити відвідування перевізником бюро перепусток служби морської безпеки адміністрації порту для оформлення пропуску на паперовому носії та звільняє від сплати за оформлення пропускних документів. Для забезпечення в'їзду автотранспортного засобу водієві достатньо назвати цифру РК-навантажувального ордеру співробітнику служби морської безпеки на прохідній порту.

Даний механізм визначено в проекті нової технологічної схеми оформлення вантажів, який в даний час знаходиться на розгляді в апараті управління ДП «АМПУ».

Подальше впровадження етапів розвитку ІСПС передбачає можливість оформлення портовим оператором в електронному вигляді прийомних актів та доручень на навантаження вантажів, з дистанційним узгодженням державними контролюючими органами, що дозволить здійснювати ТЕО виключно в електронному вигляді.

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n