Фахівцями ДП «АМПУ» проведено аналіз використання систем портового співтовариства в різних державах

Аналіз проводився на підставі звіту ООН. В даному звіті було зібрано інформацію про підсумки впровадження систем електронного документообігу в десяти країнах, які знаходяться в різних регіонах світу, в тому числі в портах Гамбургу, Гонконгу, Сінгапуру.

В результаті проведеного аналізу були отримані наступні результати:

1. У більшості країн оператором системи є приватна компанія (або державно-приватне партнерство). Наприклад, виключно приватна компанія управляє системою в одному з найбільших портів світу Сінгапур. Проведені фахівцями ООН дослідження показали, що адміністрування таких систем більш ефективно здійснюють представники приватного сектора.
2. У більшості країн використання системи є платним.
3. У більшості країн, також як і в Україні, підключення користувача до системи є добровільним. Обов'язкове використання системи передбачено тільки у Фінляндії, Маврикії і Гватемалі.
4. Перешкоди, що виникають на шляху реалізації проекту та уроки, які здобуваються в результаті даного досвіду, також більшою мірою ідентичні.

Як видно з наведеної вище інформації, при реалізації в Україні проекту «Єдине вікно — локальне рішення», в більшості випадків використовуються моделі, які вже довели свою ефективність при впровадженні в інших країнах.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n