Триває вдосконалення Інформаційної системи портового співтовариства

29–30 вересня проведені робочі наради за участю керівників ДП «АМПУ», Південної митниці, митних постів «Одеса-порт», «Іллічівськ», представників оперативного управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

В ході наради обговорювалися проблемні питання практичної реалізації рішень розширеної наради з питань спрощення процедури оформлення вантажів і транспортних засобів, яка відбулася на початку вересня 2014 року.

За підсумками наради були прийняті рішення про необхідність розробки в Інформаційній системі портового співтовариства модуля «боротьба з контрабандою». Модуль дозволить підвищити ефективність правоохоронної роботи Південної митниці, зокрема: скасувати блокування контейнерів, які ввозяться в Україну морським транспортом в електронних системах контейнерних терміналів та узгодження співробітниками оперативного управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями актів зважування.

Також були прийняті рішення про необхідність зменшення кількості контейнерів, які підлягають зважуванню за рахунок підвищення якості аналітичної роботи. Обговорювалася можливість скасування практики візування нарядів співробітниками оперативного управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями.

Крім того, учасники наради звернули увагу на необхідність розвитку попереднього оформлення в Іллічівському морському порту, для чого вирішено провести 8 жовтня нараду з експедиторськими компаніями, які здійснюють свою діяльність на території Іллічівського морського порту.

В ході зустрічі представники ДП «АМПУ» подякували керівництву Південної митниці за сприяння у спрощенні процедур торгівлі, швидке реагування на потреби портового співтовариства і відкриту позицію.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n