У рамках впровадження ІСПС укладено більше 200 Договорів про приєднання до Угоди про інформаційне співробітництво

На 17.12.2013 укладено більше 200 Договорів про приєднання до Угоди про інформаційне співробітництво з суб'єктами господарської діяльності. З усіх експедиторських компаній, з якими укладено дані договори, тільки одна обрала варіант введення інформації в ІСПС з паперового носія через групу обліку адміністрації порту. Решта — обрали процедуру оформлення через організацію Центром обробки даних «ППЛ 33-35» (ЦОД) віддаленого робочого місця в офісі компанії з безпосереднім доступом до ІСПС.

Нагадаємо, що на виконання п.7 «Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 451 (із змінами та доповненнями), ДП «АМПУ» розроблено та підписано публічну Угоду про інформаційне співробітництво, текст якої розміщено на сайті Адміністрації морських портів України. У відповідності з вищевказаним нормативним документом, після впровадження ІСПС, її використання можливе тільки після підписання договору приєднання до зазначеної Угоди.

Також хочемо поінформувати, що 10.12.2013 в Департаменті митної справи Міндоходов і зборів України (м. Київ) відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з впровадження технології «Єдине вікно — локальні рішення» (МРГ). Представники ДП «АМПУ» і ЦОД довели до Членів МРГ пропозиції експедиторських компаній про організацію та забезпечення додержання електронної черги, а саме здійснення співробітниками Південної митниці Міндоходов процедури почергового візування електронних нарядів. Члени МРГ одноголосно підтримали дану пропозицію і вирішили, що можливість оформляти товари позачергово, оформлення яких позачергово, регулюється нормами чинного законодавства України (гуманітарна допомога, товари для аварійно- рятувальних робіт, швидкопсувні товари, військові товари), буде надано тільки старшим змін відділів митного оформлення в портах. При кожному такому оформленні позачергово, співробітнику митниці Міндоходов необхідно буде вказати в примітці посилання на конкретні нормативно- правові акти України, якими регулюється дане позачергове оформлення.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n