Співробітництво АМПУ з міжнародними організаціями

European Sea Ports Organization (ESPO)

30 травня 2018 року Адміністрація морських портів України приєдналася до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості спостерігача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO в Роттердамі.

ESPO існує з 1993 року і об'єднує портові адміністрації країн Європейського Союзу. На сьогодні її членами є портові адміністрації та національні портові асоціації країн-членів Європейського Союзу.

ESPO постійно працює над розробкою регуляторних документів міжнародного рівня для покращення роботи та підвищення якості послуг портової галузі.

European Maritime Pilots’ Association (EMPA)

Філія «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України» є членом Європейської асоціації морських лоцманів (ЕМРА) від України з 2007 року (до 2013 року – ДП «Дельта-лоцман»). ЕМPА – некомерційна організація, яка представляє інтереси морських лоцманів європейських країн. Була створена у 1963 році лоцманами Європейського Співтовариства в Антверпені (Бельгія). Членами ЕМPА є близько 5 000 морських лоцманів з прибережних країн Атлантичного океану, Балтійського, Північного, Середземного і Чорного морів. Сьогодні асоціація об’єднує членів 25 європейських країн, включаючи Хорватію, Норвегію, Туреччину, Грузію та Україну

Роль ЕМPА полягає у сприянні обміну інформацією між її членами з метою постійного підвищення професійного і технічного рівня морських лоцманів в ЄС та сусідніх країнах.

The Association of Mediterranean Cruise Ports (Medcruise)

З 2008 року Одеський порт став членом найбільшої в світі асоціації, яка об'єднує круїзні порти Середземного і сусідніх з ним морів, а також компанії, що формують політику на круїзному ринку.

Метою роботи асоціації є надання мережевих, рекламних і професійних можливостей для розвитку, обміну інформацією щодо круїзних пасажирських перевезень, нових тенденцій в галузі туризму в географічних районах, де розташовані круїзні порти, нових методах або технологій розвитку, управління круїзними портами, комунікація та співробітництво між усіма круїзними портами світу і так далі.

На сьогоднішній день асоціація об'єднує понад 100 портів Середземного, Червоного, Чорного морів, а також туристичних операторів, суднових агентів.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n