Співробітництво АМПУ з міжнародними організаціями

European Maritime Pilots’ Association (EMPA)

Філія «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України» є членом Європейської асоціації морських лоцманів (ЕМРА) від України з 2007 року (до 2013 року – ДП «Дельта-лоцман»). ЕМPА – некомерційна організація, яка представляє інтереси морських лоцманів європейських країн. Була створена у 1963 році лоцманами Європейського Співтовариства в Антверпені (Бельгія). Членами ЕМPА є близько 5 000 морських лоцманів з прибережних країн Атлантичного океану, Балтійського, Північного, Середземного і Чорного морів. Сьогодні асоціація об’єднує членів 25 європейських країн, включаючи Хорватію, Норвегію, Туреччину, Грузію та Україну.

Роль ЕМPА полягає у сприянні обміну інформацією між її членами з метою постійного підвищення професійного і технічного рівня морських лоцманів в ЄС та сусідніх країнах.

European Sea Ports Organization (ESPO)

30 травня 2018 року Адміністрація морських портів України приєдналася до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості спостерігача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO в Роттердамі.

ESPO існує з 1993 року і об'єднує портові адміністрації країн Європейського Союзу. На сьогодні її членами є портові адміністрації та національні портові асоціації країн-членів Європейського Союзу.

ESPO постійно працює над розробкою регуляторних документів міжнародного рівня для покращення роботи та підвищення якості послуг портової галузі.

World Bank и Public – Private Infrastructure Advisory Facility (PPIAF)

31 травня 2018 офіційно почалася співпраця АМПУ спільно з Фондом консультування інфраструктурного державно-приватного партнерства (PPIAF). Спільний проект покликаний сприяти збільшенню приватних інвестицій в портовий сектор. Всесвітній банк буде надавати технічну підтримку діяльності Фонду, який входить в World Bank Group.

ships-ukr

ports-forum

Investment

banner-spectema

baner

anticorruption

gmd18 250x85 RU

summit-2018

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n