Співпраця в сфері морської безпеки

Між АМПУ та Міжнародною програмою з безпеки портів Берегової охорони США (IPS), при безпосередньому сприянні Програми експортного контролю та безпеки кордонів (ExBS) Уряду США і Посольства США в Україні, налагоджено постійний діалог в рамках регулярних дискусій з нарощування потенціалу українських портів в питаннях поліпшення заходів морської безпеки і охорони.

У зв'язку з цим, здійснюються регулярні спільні заходи (навчальні та практичні семінари, круглі столи, допоміжні і перевірочні візити, за результатами яких даються відповідні рекомендації) з метою обміну знаннями, досвідом і кращими практиками, які застосовуються в усьому світі в питаннях практичної реалізації вимог міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів, який є ключовим показником ефективних заходів міжнародної безпеки портів.

Міжнародна програма з безпеки портів Берегової охорони США (IPS)

Міжнародна програма з безпеки портів Берегової охорони США (IPS) спрямована на зниження ризику для морських інтересів США, включаючи порти і судна США, а також для забезпечення безпечної морської торгівлі в усьому світі. Завдяки взаємним відвідуванням портів, обговоренню та обміну передовим досвідом в області безпеки портів і розвитку взаємних інтересів в забезпеченні безпеки суден, що прибувають до Сполучених Штатів, підвищується безпека портів США і безпека глобальної морської транспортної системи. Відвідування та обговорення програм IPS грають важливу роль в тому, що Берегова охорона США дотримується впевненості в ефективності впровадження державою-учасником Кодексу ОСПЗ і інших міжнародних стандартів безпеки на морі, а також для підвищення безпеки портів за межами мінімальних вимог Кодексу ОСПЗ. Програма має на меті покращити безпеку портів в іноземних портах, щоб забезпечити взаємну вигоду Сполученим Штатам і їхнім торговим партнерам в морському судноплавстві.

Програма Уряду США «Програма експортного контролю та безпеки кордонів» (ExBS)

Програма EXBS покликана допомогти країнам у розробці та вдосконаленні своїх стратегічних торгових і пов'язаних з ними систем прикордонного контролю. При розробці та вдосконаленні цих систем йде робота над тим, щоб забезпечити відповідність міжнародним стандартам регулювання торгівлі предметами контрольних списків багатосторонніх режимів експортного контролю, з тим щоб не допустити дозволу на передачу кінцевим споживачам і кінцевим користувачам проблеми поширення, виявляти і припиняти незаконні передачі на кордоні. У створенні потенціалу країн в цій найважливішій галузі Програма ExBS просуває зусилля США зі створення глобальної системи виявлення зброї масового знищення і допомагає ключовим партнерам виконувати свої зобов'язання відповідно до важливими міжнародними ініціативами, включаючи резолюції Ради Безпеки ООН, Стратегію національної безпеки і дотримання керівних принципів багатосторонніх режимів експортного контролю.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n