Администрация Измаильского морского порта

У адміністрації морського порту Ізмаїл відзвітували про безпеку мореплавства

Постійно діюча комісія з безпеки мореплавства  Ізмаїльської Філії ДП «АМПУ» підбила підсумки діяльності у 2018 році.

Одним з найважливіших заходів, реалізованих минулого року, стало створення системи управління безпекою мореплавства (СУБМ) для ефективного і професійного забезпечення безпеки мореплавства в акваторії Ізмаїльського морського порту, безпечної стоянки й обробки суден, утримання в справному стані гідротехнічних споруд, контролю і підтримання оголошених глибин, захисту навколишнього природнього середовища відповідно до вимог чинних міжнародних і національних нормативних документів.

Показовим результатом функціонування СУБМ є відсутність зауважень з боку зовнішніх аудиторів щодо організації роботи в сфері безпеки мореплавства в Адміністрації Ізмаїльського морського порту. «Це – підсумок спільних та скоординованих дій служб і підрозділів Філії та портових операторів, що здійснюють свою діяльність в Ізмаїльському морському порту», – зазначила Завідувач сектору безпеки мореплавства та якості - призначена особа з СУБМ Адміністрації Ізмаїльського морського порту Ольга Максименко.

Протягом 2018 року Ізмаїльською філією в рамках підготовки до аудиту Міжнародної морської організації (ІМО) було організовано низку заходів щодо безпеки мореплавства в акваторії Ізмаїльського морського порту. Зокрема, проведено п’ять об’єктових тренувань, до яких були залучені як підрозділи та спеціалізовані формування Адміністрації, так і організації, установи та підприємства, що взаємодіють із філією у межах планів та договорів взаємодії.

Відпрацьовувались питання організації оповіщення та управління, взаємодії з портовими операторами, розгортання задіяних сил та засобів, практичного застосування прийомів та способів проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у зонах надзвичайних ситуацій. Тренування підтвердили готовність до оперативного реагування загону ліквідації аварійних розливів забруднюючих речовин та спеціалізованих формувань, стійкість та надійність системи управління.

Крім того, запроваджено щомісячне обов’язкове проведення Дня безпеки в підрозділах Філії, задіяних в СУБМ.

Расположение

Координаты порта: 45°20′N, 28°51′E.

Адрес

Ул. Луки Капикраяна, 4, Измаил, 68609, Украина.

Контакты

 

Приемная:          +38 (073) 737-5924

 

Администрация: +38 (073) 737-5920

Администрация Измаильского морского порта

ГП «ИМТП»