Администрация Херсонского морского порта

HR-менеджмент: вимірні цілі — зрозумілий результат

Якщо управління персоналом є фрагментом загальної стратегії підприємства і будується на системі кількісних оцінок, то керуючий вплив буде ефективним, а іноді і приголомшливим.

Центром професійного розвитку портових працівників Херсонської філії в період з 29 по 30 листопада в м. Южний проводився Бізнес-тренінг з управління персоналом для керівників служб управління персоналом філій ДП «Адміністрації морських портів України», який дозволив учасникам подивитися на управління персоналом під іншим кутом зору, в основі якого знаходиться концепція персонал - менеджменту. При цьому стратегічна мета концепції є вимірною, а значить і керованою, і прямо залежить від світогляду топ-менеджменту підприємства.

Особливий інтерес учасники тренінгу проявили до кількісної оцінки іміджу підприємства на ринках праці. Кожне підприємство на ринках праці має принаймні два іміджу: імідж, декларований підприємством, через сайт, ЗМІ або PR компанії, і імідж, який складається в мисленні у основних гравців ринків праці. Розбіжність в іміджах робить негативний вплив на керованість персоналу.

Живу участь викликала тема про емоційне вигорання персоналу, де практично кожен учасник тренінгу хоч якось відчував симптоми цього синдрому, тому що посади слухачів знаходяться в зоні підвищеного ризику для емоційного здоров'я.

Мета, поставлена ​​перед бізнес-тренінгом, - ознайомлення учасників з новими концепціями управління персоналом, які добре зарекомендували себе в практиці країн з розвиненою ринковою економікою та деяких вітчизняних підприємствах з приватною формою власності, була досягнута.

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»