Администрация Херсонского морского порта

Пожежна безпека у ДОТ «Фрегат» - запорука життя та здоров’я дітей

Для забезпечення безпечних умов відпочинку дітей у дитячому оздоровчому таборі «Фрегат» ХФ ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) на літній період 2016 року та на виконання вимог Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», відділом пожежної та техногенної безпеки філії організовані та проведені планові та оперативні перевірки протипожежного стану території та приміщень ДОТ «Фрегат».
 Складений та виконаний  план-заходів щодо недопущення випадків виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами на території ДОТ «Фрегат». Відпрацювані схеми оповіщення про пожежу.
З метою виявлення можливої пожежі відпрацьовані розклад та схеми дозорів в нічний та світлий період доби.
З дітьми та обслуговуючим персоналом проведені бесіди та вечори на  протипожежну тематику. Організований перегляд дитячих мультиплікаційних фільмів про пожежну небезпеку.
Проведений «День безпеки», де наочно продемонстровані первинні засоби пожежогасіння  і відпрацьована подача води від пожежних кранів в осередок умовної пожежі, проведено практичне заняття з правильності застосування первинних засобів пожежогасіння та дій на випадок виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій.
З числа відпочиваючих створена дружина юних пожежних (ДЮП), де діти могли потренуватися  у вдяганні одягу пожежного.
Проведено тренування  по евакуації  дітей та обслуговуючого персоналу на випадок виникнення пожежі, з застосуванням системи оповіщення про пожежу.  
          Завдяки заходам, вжитим ХФ ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП), дитячий оздоровчий табір «Фрегат» знаходиться у пожежобезпечному  стані, первинні засоби пожежогасіння, системи пожежної автоматики, водопостачання, електрогосподарства, технологічне обладнання, пристрої блискавко захисту справні та перевірені.

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»