Администрация Херсонского морского порта

Семінар-навчання з нововведених нормативно-правових актів з охорони праці

Галузевим навчальним центром на морському та річковому транспорті (навчально-курсовим комбінатом ХФ ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) спільно із службою охорони праці апарата управління ДП «АМПУ» за участю Головного управлінням Держпраці в Херсонській області  27-29 серпня 2018 року проведено семінар-навчання керівників служб охорони праці філій ДП «АМПУ» з питань нововведених нормативно-правових актів з охорони праці, а саме: НПАОП 0.00-1.81-18 «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском», НПАОП 0.00-1.80-18 «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», НПАОП 0.00-7.15-18 «Вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями», НПАОП 0.00-7.14-17 «Вимоги безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».

В роботі семінару-навчанні та перевірці знань учасників семінару прийняв участь начальник відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Херсонській області Ігнатчик В. М.

Учасники семінару з зацікавленістю слухали доповідача та прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань. По закінчені учасники семінару успішно пройшли перевірку знань  з питань охорони праці щодо нововведених нормативно-правових актів у Комісії Держпраці.

 

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»