Администрация Херсонского морского порта

УВАГА

Навчально-курсовий комбінат Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Херсонського морського порту) є навчальним закладом системи професійно-технічної освіти І атестаційного рівня та галузевим навчальним центром з питань охорони праці на морському та річковому транспорті.

Згідно ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 527094 від 08.09.14р.) здійснює професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовку за наступними професіями:

  •  Слюсар-сантехнік
  •  Електрогазозварник
  •  Стропальник
  •  Слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин
  •  Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
  •  Машиніст крану (кранівник)
  •  Механізатор (докер-механізатор) комплексної бригади на  навантажувально-розвантажувальних роботах
  •  Водій навантажувача

А також за професіями, що необхідні для забезпечення роботи філій ДП «АМПУ».

Навчально-курсовий комбінат має досвід в соціальному партнерстві з Державною службою праці щодо організації навчання працівників з питань охорони праці та Державною службою зайнятості з питань професійного навчання безробітних, навчанні за ваучерами.

Завдяки співпраці з управлінням праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради на базі навчально – курсового комбінату проведено навчання учасника антитерористичної операції з підвищення кваліфікації за професією «слюсар-сантехник».

Детальнішу інформацію щодо умов зарахування на курси та вартості навчання можна отримати, звернувшись за тел. (0552) 48-14-50 або  e-mail: valentyna.urodlyvchenko@khe.uspa.gov.ua  

 

Будемо вдячні за звернення щодо професійного

розвитку працівників вашого підприємства та

Запрошуємо до співпраці!

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»