Администрация Херсонского морского порта

Як приборкати лихо

Для відпрацювання дій при проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій  у разі їх виникнення,  та на виконання розпорядження ХФ ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) від 15.06.2016 року № 45 «Про проведення навчально-тренувальних занять з питань цивільного захисту», 31 серпня поточного року о 14.00 год. відпрацьовувалась чергова учбова ввідна: «Пожежа на АЗС-1. Складі паливно-мастильних матеріалів».
До місця виклику, згідно існуючої схеми оповіщення,  направлена пожежна  команда відділу пожежної та техногенної безпеки морського порту Херсон  на пожежному автомобілі АЦ-40 (130)63 б.
По прибуттю проведеною розвідкою встановлено, що на території складу горить розлите дизельне пальне на  площі біля 10 м.кв.
Керівник гасіння пожежі правильно визначив вирішальний напрямок, особовий склад пожежної команди  провів бойове розгортання  та подав в осередок вогню пожежний ствол для подачі піни, а потім водяний ствол на охолодження металевих ємностей.
З метою попередження можливого поширення вогню  пожежний катер «Отважный» був напоготові.
Залученими силами та засобами пожежної команди о 14.40 год. пожежа ліквідована.
В період проведення навчань постійно здійснювався радіо і телефонний зв’язок з його учасниками.
В цілому навчання  пройшли на належному рівні.

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»