Администрация Херсонского морского порта

Засідання Ради морського порту Херсон

29 листопада 2018 у Херсонському морському порту відбулося засідання Ради порту. В заході взяли участь представники портових операторів (стивідорів) та компаній, що надають в порту послуги з обслуговування суден, здійснення операцій з вантажами, а також заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик, заступник Херсонського міського голови Інна Трибух,  представник профспілки Херсонського морського порту.

В рамках засідання Рада порту розглянула широке коло питань.

Так, у зв’язку зі змінною керівника Херсонської філії та з метою включення до складу Ради морського порту Херсон представників центральних та місцевих органів влади і представника профспілкової організації підприємства, на засіданні було запропоновано прийняти проект рішення щодо оновленого складу Ради морського порту Херсон.

Також було презентовано етапи експлуатаційного днопоглиблення акваторії морського порту Херсон. Передбачається, що на першому етапі караван з багаточерпакового земснаряду, трьох грунтовідвізних шаланд та допоміжного судна для завезення якорів розпочне роботу з якірних місць з подальшим просуванням вниз за течією річки. На другому етапі експлуатаційе днопоглиблення на операційній акваторії та біля причалів здійснюватиме плавкран, оснащений грейфером.

Присутні підбили підсумки підготовки до льодової кампанії 2018-2019 рр.: створено оперативний штаб з питань забезпечення її безпечного проведення, визначені плавзасоби, які будуть задіяні у роботі під час льодової  кампанії, розроблено і затверджено  план  організаційно – технічних  засобів  із забезпечення безпеки мореплавства в морському порту Херсон в зимову  навігацію, філія  в повному обсязі забезпечена паливно-мастильними матеріалами для проведення льодової компанії.

Керівник Херсонської філії ДП «АМПУ» Володимир Гаращенкоз метою збереження кадрового потенціалу в портовій галузі України представив учасникам засідання проект Меморандуму про взаємодію та взаєморозуміння щодо сприяння першочергового працевлаштування на їх підприємствах працівників, які звільняються з Херсонської філії.

Расположение

Координаты порта: 46°38'N, 32°37'E.

Адрес

пр. Ушакова 4, Херсон, 73000, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0552)223-248

Администрация Херсонского морского порта

ГП «ХМТП»