Чорноморські порти підписали план дій щодо відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки

В рамках проведення 52-ої Генеральної асамблеї асоціації круїзних портів «Медкруїз», яка відбулася 23–26 травня 2018 року в м. Валлетта (Мальта), було підписано план дій Чорноморських портів з відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки. АМПУ представляли заступник начальника Одеського порту з операційної діяльності Руслан Сахаутдінов, начальник служби круїзної інфраструктури Олег Фетисенко і фахівець відділу стратегічного планування та розвитку Марія Лужанська.

АМПУ долучилася до Європейської організації морських портів в якості наглядача

Адміністрація морських портів України (АМПУ) приєдналась до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості наглядача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO, 30 травня в Роттердамі.

«Ми дуже раді привітати АМПУ зі вступом до ESPO в якості наглядача. Чорне море є важливою частиною європейського морського сполучення учасників ESPO з Румунією та Болгарією. Угода України про асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі, робить порти України важливою частиною широкої європейської транспортної мережі. Членство АМПУ в ESPO є логічним наслідком міцних відносин України з ЄС. Між членами ESPO та українськими портами вже є відмінні робочі стосунки, і я зараз радий вітати АМПУ як члена-наглядача в нашій організації, що посилює присутність ESPO в Чорному морі», — прокоментував голова ESPO Імон О'Рейлі.

Оголошено офіційний запуск проектів концесії у портах Ольвія та Херсон

В рамках реалізації пілотних проектів концесії у морських портах Ольвія та Херсон сьогодні у Міністерстві інфраструктури України відбулась Координаційна зустріч із консорціумом міжнародних консультантів, яких було обрано ЄБРР для розробки техніко-економічних обґрунтувань та підготовки тендерної документації для обох проектів.

У Координаційній зустрічі на чолі з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном взяли участь представники Адміністрації морських портів України, проектного офісу SP3ILNO, Укрзалізниці, ДП «СК «Ольвія», ДП «ХМТП», радник Міністра Надія Казначеєва, а також міжнародна команда, що представляє партнерів з ЄБРР, IFC та експертів з кращих міжнародних компаній.

АМПУ уклала меморандум з DT World і створить робочу групу

Адміністрація морських портів України (АМПУ) уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, яка є частиною групи DP World і відповідає за розробку і управління єдиної платформи сприяння торгівлі для емірату Дубай (ОАЕ). Перед підписанням Меморандуму представники АМПУ детально ознайомилися з презентацією єдиної інформаційної системи, в яку включені вся влада і представники бізнес-середовища порту Джебель Алі.

«В рамках підписаного Меморандуму, DT World проведе для АМПУ дослідження практик імпорту та експорту в Україні, діючих бізнес-процесів при оформленні вантажів і транспортних засобів в портах, в результаті чого будуть надані рекомендації по їх оптимізації. Ми розраховуємо, що співпраця з DT World дозволить приступити до розробки національної платформи зі сприяння торгівлі, яка б об'єднала основні державні органи з приватним сектором. Це сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій в країну і забезпеченню прозорого і комфортного середовища для трансконтинентальної торгівлі. Робоча група вже сформована і найближчим часом вона приступить до роботи»,— прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

АМПУ приєдналася до Європейської організації морських портів

Адміністрація морських портів України (АМПУ) отримала статус спостерігача Європейської організації морських портів (European Sea Ports Organization — ESPO). Таке рішення було прийнято Виконавчим комітетом ESPO 17 січня 2018 року в Брюсселі.

Офіційне представлення АМПУ членам і спостерігачам ESPO відбудеться в ході Генеральної Асамблеї 30 травня в Роттердамі. Після цього, з 30 травня по 1 червня, АМПУ візьме участь в щорічній конференції і роботі технічних комітетів ESPO.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n