Експорт, інвестиції та обмін досвідом — АМПУ підписала меморандум про співпрацю з Qatar ports management company

Меморандум про співпрацю між Адміністрацією морських портів України і Qatar ports management company «Mwani Qatar» був підписаний за підсумками візиту делегації Міністерства транспорту і комунікацій Катару в Україну. Документ спрямований на збільшення вантажообігу між країнами, зокрема експортних поставок української сільгосппродукції до Катару, а також залучення інвестицій в розвиток портової інфраструктури України.

Меморандум було підписано у вівторок, 31.07.2018, у Києві в присутності міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та міністра транспорту й комунікацій Катару Д. Аль Сулейті. З української сторони підпис під документом поставив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, від Катару — генеральний директор «Mwani Qatar» Абдулла Аль Ханжі.

Інтерв’ю Райвіса Вецкаганса для Європейської організації морських портів

31 травня Адміністрація морських портів України (АМПУ) офіційно приєдналася до Європейської організації морських портів (European Sea Ports Organization — ESPO) в якості члена-спостерігача. Ми подумали, що це слушна нагода для інтерв'ю з керівником АМПУ Райвісом Вецкагансом, щоб представити український портовий сектор.

АМПУ відповідає за 13 українських портів. Яка роль АМПУ щодо цих портів? Які основні характеристики та проблеми АМПУ?

IMO виносить проблеми морської безпеки на перший план

Одночасно з проведенням обов'язкового аудиту Україні Міжнародною морською організацією, який наша країна успішно пройшла з 11 по 18 червня, підтвердивши свій статус морської держави, в штаб-квартирі IMO в Лондоні відбувався важливий і масштабний захід — 4-й Всесвітній саміт з безпеки портів. На запрошення Секретаріату IМО в ньому взяла участь українська делегація, до складу якої увійшли заступник Голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський, начальник відділу морської безпеки та охорони Андрій Кашуба, начальник служби з організації роботи портів В’ячеслав Вороной, начальник служби інформаційної підтримки Костянтин Корнієнко, а також заступник Постійного представника України при IMO Віталій Мошківський. Які питання обговорювали представники країн-членів ІМО та на які виклики в сфері морської безпеки належить відповісти міжнародній спільності – в нашому матеріалі.

Чорноморські порти підписали план дій щодо відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки

В рамках проведення 52-ої Генеральної асамблеї асоціації круїзних портів «Медкруїз», яка відбулася 23–26 травня 2018 року в м. Валлетта (Мальта), було підписано план дій Чорноморських портів з відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки. АМПУ представляли заступник начальника Одеського порту з операційної діяльності Руслан Сахаутдінов, начальник служби круїзної інфраструктури Олег Фетисенко і фахівець відділу стратегічного планування та розвитку Марія Лужанська.

АМПУ долучилася до Європейської організації морських портів в якості наглядача

Адміністрація морських портів України (АМПУ) приєдналась до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості наглядача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO, 30 травня в Роттердамі.

«Ми дуже раді привітати АМПУ зі вступом до ESPO в якості наглядача. Чорне море є важливою частиною європейського морського сполучення учасників ESPO з Румунією та Болгарією. Угода України про асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі, робить порти України важливою частиною широкої європейської транспортної мережі. Членство АМПУ в ESPO є логічним наслідком міцних відносин України з ЄС. Між членами ESPO та українськими портами вже є відмінні робочі стосунки, і я зараз радий вітати АМПУ як члена-наглядача в нашій організації, що посилює присутність ESPO в Чорному морі», — прокоментував голова ESPO Імон О'Рейлі.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n