Делегація адміністрації морського порту «Южний» відвідала найбільші морські порти країн Балтії

Делегація адміністрації морського порту «Южний» на чолі з начальником адміністрації Максимом Широковим з офіційним візитом відвідала найбільші порти Латвії та Литви — Ризький вільний порт і Клайпедський державний морський порт.

У ході офіційного візиту, делегація адміністрації ознайомилася з роботою структурних підрозділів дирекції портів, службами капітана порту, портової поліції, рятувальних служб, а також берегової охорони.

Були проведені ряд робочих зустрічей з керівництвом портів та їх структурних підрозділів, представниками литовської асоціації морських вантажних компаній, керівниками найбільшого латвійського оператора портових терміналів «Ризький торговельний порт».

У рамках візиту було підписано меморандум про співпрацю та обмін досвідом між Клайпедським державним морським портом і адміністрацією морського порту «Южний». Для морського порту «Южний» цей історичний документ знаменує початок міжнародного співробітництва.

Згідно з умовами Меморандуму, сторони стають рівноправними партнерами в процесі зміцнення взаємних зв'язків і просування ділових відносин.
Також підписаний документ передбачає взаємний обмін досвідом та доступною інформацією. Проведення семінарів, тренінгів, стажувань для працівників адміністрації морського порту «Південний» та Дирекції Клайпедського державного морського порту.

З метою залучення додаткових вантажопотоків та інвестицій в інфраструктуру підприємста, представники делегації адміністрації морського порту «Южний» провели презентації технічних та територіальних можливостей порту.

Після підписання меморандуму, делегації адміністрації морського порту «Южний» був вручений пам'ятний знак, що символізує порт і місто Клайпеда.

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n