Підписано меморандум про співпрацю між АМПУ і Болгарської портовою адміністрацією

В ході робочого візиту фахівців Адміністрації морських портів України в республіку Болгарія підписано меморандум про співпрацю між АМПУ і Болгарською портовою інфраструктурною компанією (болгарський аналог АМПУ).

Сторони домовилися зміцнювати співробітництво і розвивати ділові відносини. Зокрема, в рамках підписаного меморандуму заплановані пілотні проекти обміну інформацією між двома компаніями по процедурам підходу/відходу суден, тарифною і статистичною аналітикою, тарифною політикою використання інфраструктури, особливостей портового законодавства.

Також сторони домовилися проводити спільні семінари та конференції, а також організовувати стажування портових фахівців за напрямами: портовий менеджмент, безпека мореплавання, оперування системами руху суден, логістика, захист навколишнього середовища.

Крім того, сторонами буде запущений проект з інформаційної взаємодії між «Інформаційною системою портового співтовариства України» і «Морським єдиним вікном Болгарії» при оформленні приходу/відходу поромів.
 

http://www.bgports.bg/en — сайт Болгарської портової інфраструктурної компанії

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n