Топ-менеджмент АМПУ відвідав з робочим візитом порт Лондон

Делегація менеджменту Адміністрації морських портів України (АМПУ) в рамках робочого візиту до Великої Британії, який відбувся 18–20 вересня 2017 року, відвідала порт Лондон. До складу делегації увійшли керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, заступник голови АМПУ з операційної діяльності Володимир Колосюк, заступник голови АМПУ з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський і начальник служби забезпечення безпеки мореплавства та екологічної безпеки АМПУ Микола Севирін. Депутатський корпус у складі делегації представляв заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Борис Козир.

«Ми вітаємо налагодження прямого міжнародного діалогу між «портовою владою» України — АМПУ — і провідною морською країною — Британією. Важливо, щоб реформи, які відбуваються в галузі, враховували міжнародний досвід з його подальшою імплементацією в законодавстві», — підкреслив Борис Козир.

В ході візиту учасники української делегації ознайомилися c особливостями роботи порту Лондон, а також законодавчого регулювання портового сектора Великої Британії. Обговорили специфіку управління приватними портами, функції та обов'язки капітанів портів, а також питання безпеки мореплавства і екологічного менеджменту. Крім того, делегація відвідала DP World London Gateway — глибоководний контейнерний термінал в порту Лондон, яким керує найбільший світовий оператор DP World.

«З DP World ми досягли домовленості про співпрацю з їх підрозділом Dubai Trade World в частині розробки платформи сприяння торгівлі, яка б об'єднала основні державні органи з приватним сектором. Крім того, плануємо провести аудит недоліків поточних процесів імпорту та експорту в портах України. Результатом роботи має стати технічне завдання на розробку типової системи портового співтовариства морських портів»,— розповів Райвіс Вецкаганс.

Також українська делегація провела робочу зустріч з провідною міжнародною компанією G4S, яка здійснює діяльність у сфері безпеки. Сергій Гронський описав поточну ситуацію в сфері забезпечення морської безпеки і поділився завданнями, що стоять перед компанією: «АМПУ планує поліпшити якість охорони в морських портах і шукає оптимальні варіанти реформування системи безпеки. Ми хочемо, щоб система безпеки в портах, повністю відповідала кращим міжнародним стандартам і практикам».

Сторони обговорили перспективи можливої ​​взаємовигідної співпраці в сфері впровадження та виконання вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів в Україні. Представники G4S запевнили АМПУ в можливості реалізації в Україні проектів з охорони та безпеки будь-якої складності, ґрунтуючись на успішному міжнародному досвіді роботи в найбільших портах США, Європи, Азії та Африки.

Крім того, українська делегація провела ряд ділових зустрічей з представниками інженерних компаній для залучення міжнародних проектантів до роботи над проектами реконструкції та будівництва гідротехнічних споруд і припортової інфраструктури. Зокрема, переговори пройшли з компаніями Mott MacDonald і AECOM. АМПУ запросила міжнародних проектантів до співпраці та участі в майбутніх тендерах підприємства.

2017092201

2017092202

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n