АМПУ та Адміністрація порту Пусан (Корея) домовились про двостороннє співробітництво

27 вересня 2017 року представники Адміністрації морських портів України (АМПУ) у складі української делегації до Республіки Корея відвідали порт Пусан та Корейский інститут з морських досліджень (Korea Maritime Institute — KMI).

Очільник АМПУ Райвіс Вецкаганс та керівник Адміністрації порту Пусан Ву Йе Йонг домовились дослідити можливостіпідвищення ефективності використання потужностей терміналів українських портів для імпорту, транзиту та трансшипменту. А також визначити інвестиційні можливостівітчизняних портів для корейського бізнесу. Пусан — найбільший порт Республіки Корея, вантожопереробка в якому в минулому році склала майже 20 млн TEUs.

До спільної роботі буде також залучено KMI, який на сьогодні є глобальним гравцем на ринку науково-дослідницьких та конструкторських робіт в морській галузі. Окрім цього, KMI має експертизу у розробці мастер-планів розвитку портів. Цей досвідє вкрай важливим для України в контексті гармонізації розвитку вантажного фронту в портах із підїзними шляхами.

«Розширення міжнародних контактів через співпрацю із портами розвинутих країн та Світовим банком дозволяє вітчизняній портовій галузі враховувати сучасні тенденції розвитку морської галузі в світі, шукати нові інструменти оптимізації розвитку портів. Зокрема, один зі світових лідерів за обсягами трансшипменту — порт Бусан — є гарним прикладом реалізації моделі „порт-лендлорд“ в частині управління земельними ресурсами в межах портів та їх передачі на концесійних умовах портовим операторам. Ми плануємо рухатися в цьому напрямку»,— зазначив Райвіс Вецкаганс.

Візит до Республіки Корея відбувається на запрошення Світового банку в рамках програм Green Growth Trust Fund, заснованого Урядом Республіки Корея та Світовим банком. До складу делегації також входять представники технічного офісупідтримки реформ  Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця».

2017092711

2017092712

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n