АМПУ уклала меморандум з DT World і створить робочу групу

Адміністрація морських портів України (АМПУ) уклала меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, яка є частиною групи DP World і відповідає за розробку і управління єдиної платформи сприяння торгівлі для емірату Дубай (ОАЕ). Перед підписанням Меморандуму представники АМПУ детально ознайомилися з презентацією єдиної інформаційної системи, в яку включені вся влада і представники бізнес-середовища порту Джебель Алі.

«В рамках підписаного Меморандуму, DT World проведе для АМПУ дослідження практик імпорту та експорту в Україні, діючих бізнес-процесів при оформленні вантажів і транспортних засобів в портах, в результаті чого будуть надані рекомендації по їх оптимізації. Ми розраховуємо, що співпраця з DT World дозволить приступити до розробки національної платформи зі сприяння торгівлі, яка б об'єднала основні державні органи з приватним сектором. Це сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій в країну і забезпеченню прозорого і комфортного середовища для трансконтинентальної торгівлі. Робоча група вже сформована і найближчим часом вона приступить до роботи»,— прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Документ було підписано 18 лютого 2018 року в м. Дубай під час візиту делегації АМПУ до головного офісу компанії DP World.

Крім того, в ході візиту в офіс компанії DP World представники АМПУ ознайомилися з функціонуванням вільної індустріальної зони, яка в тому числі включає і всю територію порту. Також делегація АМПУ провела зустріч з капітаном порту Джебель Алі і ознайомилася з принципами та особливостями роботи служби капітана порту. Зокрема, капітан порту повністю підпорядковується керівнику портової адміністрації, при цьому в частині контролю за безпекою мореплавства координується морською адміністрацією.

2018022101

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n