АМПУ долучилася до Європейської організації морських портів в якості наглядача

Адміністрація морських портів України (АМПУ) приєдналась до Європейської організації морських портів (ESPO) в якості наглядача. Таке рішення було прийнято Генеральною Асамблеєю ESPO, 30 травня в Роттердамі.

«Ми дуже раді привітати АМПУ зі вступом до ESPO в якості наглядача. Чорне море є важливою частиною європейського морського сполучення учасників ESPO з Румунією та Болгарією. Угода України про асоціацію з ЄС, включаючи зону вільної торгівлі, робить порти України важливою частиною широкої європейської транспортної мережі. Членство АМПУ в ESPO є логічним наслідком міцних відносин України з ЄС. Між членами ESPO та українськими портами вже є відмінні робочі стосунки, і я зараз радий вітати АМПУ як члена-наглядача в нашій організації, що посилює присутність ESPO в Чорному морі», — прокоментував голова ESPO Імон О'Рейлі.

«Для АМПУ велика честь приєднатися до ESPO. Після підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною ми зосередили увагу на взаємодії наших транспортних інфраструктур. Через членство в якості спостерігача в ESPO, АМПУ реалізує зусилля уряду щодо встановлення взаємовигідного співробітництва з європейськими партнерами. Ми раді приєднатися до спільноти європейських портів та прагнемо брати активну участь у формуванні майбутнього морської галузі», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

«Я з нетерпінням чекаю роботи з українськими портами, щоб інформувати їх про політику ЄС щодо портів, обмінюватися належними практиками та проблемами та інтегрувати їх у нашу професійну портову мережу», — додала Ізабель Рикбост, Генеральний секретар ESPO.

Довідка

ESPO існує з 1993 року і об'єднує портові адміністрації країн Європейського Союзу. На сьогодні її членами є портові адміністрації та національні портові асоціації країн-членів Європейського Союзу: Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Кіпру, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії, Швеції, Хорватії та Естонії.

ESPO відкрита для членів-спостерігачів з країн, що є сусідами з ЄС. Зокрема, статус спостерігача в організації мають Ізраїль і Ісландія.

ESPO постійно працює над розробкою регуляторних документів міжнародного рівня для покращення роботи та підвищення якості послуг портової галузі.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n