«Грін Порт Конгрес 2014»: екологічна безпека у найвищому пріоритеті

В середині жовтня в м. Барселона (Королівство Іспанія) відбулась традиційна дев’ятий міжнародний Конгрес «зелених» портів Європи «Грін Порт Конгрес 2014».

Адміністрацію морських портів України представляв начальник відділу екологічної безпеки підприємства Сергій Перфільєв.

Фахівець представив іноземним колегам діяльність морських портів України в сфері екологічної безпеки. Участь у пленарних засіданнях дозволила ознайомитись з останніми вимогами у сфері поводження із забрудненнями у портової індустрії, налагодити  контакти та обмінятися практичним досвідом з представниками портів Європейського союзу, в тому числі: Барселони, Генуї, Таллінну, Антверпену, тощо.

Під час Конгресу були встановлені корисні ділові контакти з представниками багатьох європейських портів, що в подальшому сприятиме налагодженню  ефективної роботи в сфері екобезпеки портів України.

«Наше державне підприємство в частині філій Одеського, Іллічівського та морського порту Южний вже приєдналося до робочого проекту «Ecoports» в складі ESPO (Європейська організація морських портів) та є часткою природоохоронної спільноти Євросоюзу. Однак нашою стратегічною метою є адаптація діяльності всіх морських гаваней та законодавства України до вимог Європейської спільноти»,— підкреслив начальник відділу екологічної безпеки Сергій Перфільєв.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n