Фахівці ДП «АМПУ» у складі української делегації відвідали Конгрес ФІАТА

У Конгресі прийняли участь представники зі 125 країн світу. Від України в заході взяла участь делегація Міністерства інфраструктури на чолі із заступником Міністра з питань євроінтеграції Оксаною Рейтер.

У складі української делегації були представниками провідних підприємств у сфері транспорту, зокрема: ДП «АМПУ», Державної адміністрації залізничного транспорту, ДП «Український транспортно-логістичний центр», ДП «Український державний транспортно-логістичний центр «Ліскі»» та профільною асоціацією «Укрзовніштранс».

В рамках роботи Конгресу відбулись засідання комітетів з питань митних справ, інформаційних технологій, мультимодального транспорту та міжнародних відносин.

В ході засідань були розглянуті питання застосування інформаційних технологій в процесі оформлення транспортних документів, зокрема використання електронного коносаменту, як інструменту ФІАТА для спрощення процедур міжнародної торгівлі при здійсненні перевезень морським транспортом. Наразі, 7 національних експедиторських асоціацій подали заявки на тестування системи, яка оперує електронним коносаментом. Застосування коносаменту в електронному вигляді надасть можливість учасникам міжнародного транспортного ланцюга суттєво знизити час та спростити процедуру оформлення документів.

Stend

Також було порушено питання стосовно необхідності здійснення обов’язкової перевірки маси брутто навантажених контейнерів перед завантаженням на борт судна згідно вимог Міжнародної морської організації (ІМО), запроваджених на засідання 93-ї сесії Комітету з морської безпеки ІМО, 14- 23 травня 2014 року.

В ході засідання консультативного органу з питань мультимодального транспорту, представники Міжнародного комітету залізничного транспорту надали інформацію щодо впровадження уніфікованої товарної накладної, метою якої є подолання різниці між європейським і азіатським правовими режимами в сфері залізничних перевезень.

В ході засідання також було обговорено можливість включення морської ділянки до зазначеної накладної при здійсненні перевезень за маршрутом Берн – Одесса – Самсун.

ДП «Адміністрація морських портів України» було представлене на спільному стенді української делегації на виставці, що проходила в рамках Конгресу.

Фахівці підприємства провели презентацію транзитного потенціалу України, виступили з доповіддю щодо можливостей підприємства.

Також в ході Конгресу представники ДП «АМПУ» відвідали порт Амбарлі – турецький лідер з перевантаження контейнерів, що знаходиться на околиці європейської частини Стамбула на березі Мармурового моря.

Окрім того, фахівці ДП «АМПУ» взяли участь у засіданні Робочої групи з транспорту Організації чорноморського економічного співробітництва, що відбулося 13–14 жовтня в штаб-квартирі ОЧЕС, м. Стамбул. Одним з найважливіших питань, обговорених в ході засідання, була координація та розвитку проекту «Морські магістралі» та підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо розвитку морських магістралей та мультимодальних поромних ліній в чорноморському регіоні.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n