Відбулась спільна нарада регіональної робочої групи «Логістичні процеси і морські магістралі II»

Наприкінці листопада у м. Тбілісі (Грузія) відбулась спільна нарада регіональної робочої групи «Логістичні процеси і морські магістралі II».

Учасники засідання привітали послідовну підтримку Європейської Комісії у сфері розвитку транспорту країн ТРАСЕКА і закликали до продовження регіонального діалогу та активної співпраці в сфері мультимодальних перевезень ТРАСЕКА і логістичних ініціатив.

В ході заходу, учасники:

Ознайомились з підходом майстер-плану «LOGMOS» з метою підвищення ефективності логістичних ланцюгів і морських перевезень в країнах ТРАСЕКА в довгостроковій перспективі;

Погодились, що концепції майстер-плану «LOGMOS» повинні втілюватися в життя в рамках пілотних проектів, при послідовній підтримці держав і активної позиції зацікавлених сторін;

Розглянули кращу практику реалізації концепції «систем портових співтовариств» у різних країнах та шляхи її вдосконалення;

Ознайомились з існуючою практикою митного оформлення та процедур в країнах ЄС;

Підкреслили необхідність продовження переговорного процесу за участю судноплавних компаній, з/д адміністрацій і портових адміністрацій країн для усунення «вузьких місць» з метою підвищення регулярності морських перевезень.

У ході наради свої доповіді представили фахівці з Грузії, Азербайджану, Казахстану, Туркменістану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану, України та інших країн.

ДП «Адміністрація морських портів України» на нараді представляв фахівець відділу міжнародних відносин, євроінтеграції та логістики Панасюк О. Ю.

Олексій Юрійович ознайомив іноземних колег з ходом реформування портової галузі в Україні та роботою Адміністраціъ морських портів. В ході презентації український фахівець розповів про основні завдання АМПУ, принципи її функціонування, про ключові вектори реформування української портової галузі.

На зустрічі з іноземними колегами були налагоджені цінні міжнародні контакти, які в подальшому неодмінно сприятимуть розвитку міжнародних зв'язків АМПУ і поліпшенню іміджу морської галузі України в цілому.

Довідка: Програма ТРАСЕКА була створена на Брюссельській Конференції 3-го травня 1993 р., в якій брали участь міністри транспорту і торгівлі з 8 держав, 5 держав з Центральної Азії  Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан, і відповідно, з 3- х держав Кавказького регіону: Вірменія, Азербайджан і Грузія.

У 1996 році, в програму були прийняті Україна і Монголія, потім Молдавія, а в 2002 році Болгарія, Румунія і Туреччина.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n