Фахівці Дунайської комісії обговорили безпечне поводження із відходами від експлуатації суден

Минулого тижня відбулась нарада групи експертів «Відходи від експлуатації суден» Дунайської комісії (м. Будапешт, Угорщина). Україну в ході наради представляв начальник відділу екологічної безпеки ДП «АМПУ» Сергій Перфільєв.

Під час зустрічі, представник АМПУ висловив рекомендації України стосовно корегування деяких положень з актуалізації «Рекомендацій з організації збору відходів з суден, що ходять на р. Дунай» (док ДК/СЕС 76/11) 2011 року та взяв участь у прийнятті та затвердженні нових актуалізованих Рекомендацій.

Також Сергій Перфільєв зробив доповідь щодо діяльності портів України з безпечного поводження із забрудненими водами, відходами з суден в Дунайському регіоні.

Окрім того, протягом наради представники придунайських країн (Румунія, Сербія, Німеччина, Австрія) представили свої позиції зі створення інфраструктури з приймання та подальшого безпечного поводження з відходами з суден, схеми розміщення приймальних споруд.

Ця робота європейських фахівців з 11 держав дунайського регіону важлива насамперед з точки зору розробки документів для України в сфері екологічної безпеки портової галузі, які будуть адаптовані до Європейських директив.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n