Фахівці АМПУ обмінялись досвідом із румунськими колегами

Фахівці служби стратегічного розвитку ДП «АМПУ» відвідали адміністрацію морських портів нижнього Дунаю (Румунія), до зони відповідальності якої входять морські порти Галац, Браїла та Тульча.

У ході візиту члени делегації ознайомились з інфраструктурними проектами розвитку морських портів нижнього Дунаю та провели консультації з заступником генерального директора Адміністрації пані Кармен Костаке з питань адміністрування та функціонування морських портів нижнього Дунаю.

Серед питань, що обговорювались під час зустрічі: умови господарювання приватних портових операторів в адміністрації портів нижнього Дунаю, умови проведення концесійних конкурсів, розміри портових зборів, що існують в портах.

Також фахівці обговорили можливість залучення технічної допомоги Європейського Союзу за програмою прикордонного партнерства в галузі транспорту. З боку румунської сторони Адміністрації морських портів було запропоновано розглянути можливість організації семінару з підвищення кваліфікації працівників портової галузі України в рамках інструменту технічної допомоги TAIEX.

Протягом відрядження було проведено технічні візити до морських портів Галац та Браїла.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n