Фахівці АМПУ вивчають європейський досвід. Порт Антверпен

Наприкінці квітня 2015 в Антверпені (Бельгія) відбувся семінар «Внутрішні водні шляхи», який проводився за підтримки адміністрації порту Антверпен. Крім українських фахівців до Бельгії були запрошені представники Бразилії, Польщі, Румунії, В'єтнаму, Камбоджі, Таїланду, Індії та Алжиру.

11168969 10203408900018023 118247084 n

Інженерну службу ДП «АМПУ» представляла Віржинія Оганесян — інженер відділу капітального будівництва та експлуатації каналів і акваторій, що отримала грант Фламандського уряду на участь у семінарі.

В рамках семінару фахівці ознайомились із управлінською структурою портів Фландрії, основами комерційних стратегій портів у напрямку розвитку промислових земель, логістики морських судноплавних шляхів, екологічних технологій перевалки вантажів.

У ході візиту відвідувались порти Антверпен, Брюссель, Гент, Генк, Зебрюгге, Льєж, контейнерний термінал BCTN Мерхаут, найважливіші воднотранспортні шляхи — Альберт-канал і канал Гент-Тернёзен (Зеканал), а також гідротехнічні споруди, які забезпечують ефективну роботу портів та безпеку судноплавства: комплекс шлюзів Квадмехелен і морський шлюз Винтам.

DSC 4177

Учасники семінару ознайомились із роботою адміністрації порту Антверпен, яка реалізує розвиток інфраструктурних проектів, ефективне використання портових потужностей, залучення інвестицій шляхом створення спільних підприємств з провідними морськими стивідорними компаніями світу.

Також фахівці ознайомились із новим спеціалізованим програмним забезпеченням BTS / Barge Traffic System — платформою загального користування для спостереження за роботою контейнерних барж і перевантажувальних терміналів в порту.

DSC 8253

Крім того, була організована зустріч з представниками DEME Group / Dredging, Environmental and Marine Engineering Group — провідного світового лідера у сфері днопоглиблення.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n