Администрация Мариупольского морского порта

Адміністрація Маріупольського морського порту провела природоохоронні заходи до Дня довкілля

З настанням весни в адміністрації Маріупольського морського порту щорічно проводиться низка природоохоронних заходів для забезпечення дотримання законодавства з охорони природного довкілля. Так, цього року біля будівлі адміністрації порту висаджена алея берез.

У заходах взяли участь не лише керівництво і співробітники адміністрації порту, а представники місцевих органів влади - департаменту з питань екології і охорони праці Маріупольської міської ради, Приморської районної адміністрації, а також Державної Азовської морської екологічної інспекції, відділення дирекції Фонду соціального страхування України у Донецькій області.

«Охорона довкілля і охорона праці є пріоритетними складовими роботи такого великого багатофункціонального господарського механізму, як морський порт, - підкреслив в.о. начальника адміністрації Маріупольського морського порту Ігор Барський. - Тому до виконання цих програм завжди відносимося з великою ініціативою та увагою».

За вагомий внесок в озеленіння міста і активне виконання природоохоронних заходів з нагоди Дня довкілля адміністрація порту була нагороджена грамотами Державної Азовської морської екологічної інспекції.  

Расположение

Координаты порта: 47°03 N, 37°30 E.

Адрес

пр. Адмирала Лунина 3, Мариуполь, Донецкая область, 87510, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0629) 408-234

Тел.: +38 (0629) 408-261

Т/факс: +38 (0629) 408-260

E-mail: all@mpw.uspa.gov.ua

Порт в системе транспортных коридоров

Администрация Мариупольского морского порта

ГП «ММТП»