Администрация Николаевского морского порта

До Народного музею бойової слави моряків-десантників загону К.Ф. Ольшанського завітали завжди бажані гості

Напередодні святкування 74-річниці звільнення України від нацистський загарбників, до Народного музею бойової слави моряків-десантників загону К.Ф. Ольшанського, який розташований на території Миколаївського морського порту, завітали родичі героїв-ольшанців, небайдужі жителі міста та представники Краєзнавчого музею Миколаївської області.

 

В період тимчасової окупації Миколаєва фашистськими загарбниками цей будинок був порожній, а напередодні визволення міста він став місцем героїчного бою 68 моряків-десантників.

 

Зустріч була присвячена вшануванню пам’яті з нагоди 100-річного ювілею героїв-ольшанців Бочковича К.В., Гребенюка М.А., Євтеева І.О., Корди В.Є., Судійського С.М., Шипа П.С. та Шпака К.В. Серед присутніх на заході була Світлана Яркова - донька легендарного директора Народного музею Яркового П.М., який відзначив би своє 100-річчя в вересні 2018 року.

 

Цікавою несподіванкою для родичів та гостей була інформація про початок роботи з реконструкції діорами в Національному музею бойової слави моряків-десантників загону К.Ф. Ольшанського,  яка відбуватиметься за підтримки Об’єднаної профспілки працівників Миколаївського морського порту. В ході розмови гості музею обговорили зі спеціалістами-краєзнавцями можливі варіанти оновлення діорами.

 

Під час зустрічі присутнім були озвучені цікаві розповіді та деякі невідомі факти з життя воїнів-визволителів, паралельно розглянули історію будівництва Миколаївського порту та міста в цілому.

Расположение

Координаты порта: 46°56′N, 34°57′E.

Адрес

Ул. Заводская 23, Николаев, 54020, Украина

Контакты

Тел.:  (0512) 50-84-00; (0512) 24-10-00

Факс: (0512) 50-88-07; (0512) 50-78-34

E-mail: mf@nik.uspa.gov.ua

Официальный сайт: www.portnikolaev.com

Порт в системе транспортных коридоров

Администрация Николаевского морского порта

ГП «НМТП»