Филиал Октябрьск ГП АМПУ

У СМП Ольвія відбулось розширене засідання Ради порту

  24 квітня 2019 року в адміністрації спеціалізованого морського порту Ольвія відбулося засідання Ради порту, в ході якого учасники змогли обговорити нагальні питання щодо залучення додаткових вантажопотоків.

  Відкриваючи захід, начальник адміністрації порту Андрій Єгоров зауважив: «Залучення вантажопотоків до морських портів є одним з ключових завдань АМПУ. Адміністрація порту Ольвія постійно працює задля забезпечення максимально сприятливих умов для бізнесу».

   Головною темою засідання стали проблемні питання, що спричиняють складнощі із залученням вантажообігу до морського порту.

  Про стан виконання плану вантажопереробки на 2019 рік підприємств, що здійснюють господарську діяльність в порту, перед присутніми доповів головний диспетчер філії Віталій Левченко.

   З аналітичними даними та тенденціями розвитку морської галузі України, прогнозом національного попиту та інформацією щодо найбільш перспективних видів вантажів перед присутніми виступив директор департаменту з роботи портів ДП «АМПУ» Вячеслав Вороной. «На вантажопереробку негативно впливає збільшення тарифів на перевезення вантажів залізницею, в результаті чого збільшилась вартість української продукції на світових ринках і як наслідок - зменшилась кількість контрактів», - повідомив він у своїй доповіді.

  Розвинув цю тезу начальник технічного відділу ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Сергій Моргун, підкресливши, що для держстивідорів значною проблемою є можливість приватних стивідорних компаній проводити більш гнучку цінову політику при формуванні тарифів на перевалку вантажів, що надає їм конкурентні переваги.

  «Великий процент відрахувань до державного бюджету практично виключає можливість у проведенні капітальних ремонтів та проведення модернізаційних заходів державними стивідорами», - додала заступник директора ДП «СК «Ольвія» з економіки та фінансів Ольга Майстренко.

  Крім цього, учасники зібрання обговорили і інші проблемні питання, в тому числі питання реалізації інфраструктурних проектів Корабельного району Миколаєва. До дискусії долучився голова міста Олександр Сєнкевич, який вже не вперше бере участь в засіданні Ради порту. Очільник міста акцентував увагу на взаємовідносинах з вантажовласниками, які оперують вантажними перевезеннями, зазначивши, що проїзд великовантажного та великогабаритного транспорту центральними вулицями міста негативно впливає на дорожнє покриття.

  Учасники домовились більш детально обговорити це питання на найближчому засіданні профільної Робочої групи.

  Наприкінці засідання начальник філії Андрій Єгоров привітав заступника генерального директора ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» Сергія Гунька з досягненнями футбольної команди «Водник-EVT»,  спонсором якої, в тому числі, є компанія. Нагадаємо, «Водник-EVT» став бронзовим призером у цьогорічній зимовій першості м. Миколаєва.

Расположение

Координаты порта: 46.83485˚ N, 31.9535˚E

Адрес

А/я 1090, Николаев, 54052, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0512) 675-400

Т/факс: +38 (0512) 675-409

Порт в системе транспортных коридоров

Специализированный морской порт Ольвия

ГП «ОМТП»