Филиал Октябрьск ГП АМПУ

Відбулась конференція професійної спілки робітників морського транспорту спеціалізованого морського порту Ольвія

 11 квітня поточного року в адміністрації порту відбулася звітна конференція професійної спілки робітників морського транспорту спеціалізованого морського порту Ольвія.

 «Варто зазначити, що основним інструментом соціального партнерства між роботодавцем і профспілковою організацією є колективний договір, який регулює питання умов праці, організації відпочинку, надання пільг і гарантій працівникам підприємства. Договір дозволяє розширити рамки чинного трудового законодавства, забезпечити додаткове фінансування заходів з охорони праці, поліпшення умов праці і побуту працівників, надати їм матеріальну допомогу», - розпочав конференцію голова професійної спілки Олександр Калошин.

Серед основних питань, які були включені до порядку денного профспілкової конференції, розглянуті наступні:

- Звіт  начальника філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрія Єгорова про діяльність підприємства в 2018 році, в тому числі про виконання умов Колективного договору в частині оплати праці, надання соціального пакету, медичного забезпечення та оздоровлення працівників, підвищення кваліфікації кадрів.

- Звіт голови професійної спілки Олександра Калошина про виконання у 2018 році умов Колективного договору.

 На честь відзначення 75-річчя відбулось урочисте привітання члена ветеранської організації – Грішкової Людмили Олександрівни, яка відпрацювала в порту Ольвія 22 роки. З побажаннями здоров’я, натхнення та доброї вдачі до юбіляра звернувся начальник філії Андрій Єгоров.

 «Всю свою роботу профспілковий комітет будує на принципах соціального партнерства і співпраці з адміністрацією підприємства, вирішуючи всі питання шляхом конструктивного діалогу в інтересах працівників. З метою формування духовно і фізично здорової людини протягом рокуорганізовувалися різноманітні заходи. Наші співробітники взяли активну участь у Першості з футболу міста Миколаєва, спартакіаді зі спортивного рибальства, боулінгу, відвідували тренажерний зал та басейн» - зазначив Олександр Калошин.

 У висновку голова профспілкового комітету подякував всім членів профспілки за підтримку профкому у всіх починаннях. Головними напрямками в його роботі залишаються: захист прав та інтересів працівників, оздоровлення співробітників та їх дітей, підвищення відповідальності за результати своєї особистої праці та роботи колективу в цілому.

Расположение

Координаты порта: 46.83485˚ N, 31.9535˚E

Адрес

А/я 1090, Николаев, 54052, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0512) 675-400

Т/факс: +38 (0512) 675-409

Порт в системе транспортных коридоров

Специализированный морской порт Ольвия

ГП «ОМТП»