Филиал Октябрьск ГП АМПУ

Відбулась традиційна толока в адміністрації порту Ольвія напередодні Дня довкілля

  Людина – частина природи, яка спочатку росте в ній, а потім – співіснує з нею. Атмосферний тиск, температура повітря, кисень – це одні з багатьох важливих елементів природи й планети, необхідні для людського життя. Якщо забрати хоча б один із цих «пазлів» – наслідки для людей будуть дуже поганими, а може навіть і трагічними. Людині потрібно бути в гармонії з природою й берегти її, бо без неї вона просто не зможе прожити.

  Щороку у квітні ми відзначаємо День довкілля. Цією акцією передбачено проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій, створення нових зелених зон, висаджування саджанців дерев та кущів, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів.

  Тому, напередодні цього дня, в адміністрації порту Ольвія пройшла традиційна толока. Працівники філії, в рамках започаткованої апаратом управління ДП «АМПУ» традиції, висаджували та поливали дерева, прибирали територію уздовж будівлі філії та прилеглих територій. Так, були висаджені саджанці лип та катальп. Обідня перерва була проведена активно та з користю для довкілля.

  День довкілля відзначають в Україні щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98. Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Расположение

Координаты порта: 46.83485˚ N, 31.9535˚E

Адрес

А/я 1090, Николаев, 54052, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0512) 675-400

Т/факс: +38 (0512) 675-409

Порт в системе транспортных коридоров

Специализированный морской порт Ольвия

ГП «ОМТП»