Филиал Октябрьск ГП АМПУ

Вітаємо наших спортсменів!

  Відбулось нагородження переможців та призерів зимової першості міста Миколаєва з футболу 2018-2019. «Водник-EVT» - бронзовий призер.

  З листопада 2018 року по березень 2019 року команда «Водник-EVT» брала участь у зимовій першості м. Миколаїв по футболу.
   Як призер Першої ліги першості 2018 року, команда підвищилась у класі і виступала з іншими 16 командами у Вищій лізі. Не дивлячись на відносно довгий турнірний шлях (ігри відбувались на протязі 5 місяців) команда долала всі навантаження, турнір пройшла рівно, без зривів, та у відмінному стані підійшла до останнього туру, в якому вирішувалась доля усіх призових місць. Зігравши у нічию в останньому матчі, «Водник-EVT» зайняв почесне 3-тє місце, відставання від 1-го місця склало усього 2 очки. Також гравець команди Іван Россошинський був визнаний найкращим захисником серед гравців зимової першості.
   «Завдання, поставлене перед командою - посісти місце, не нижче 6-го, виконано у повному обсязі,» - зазначив президент клубу – заступник начальника філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» з безпеки Микола Пихтін.
   Прибули на урочисті події привітати спортсменів віце-президент клубу – начальник Миколаївської філії ДП «АМПУ» Олег Проточенко та голова профспілки ПРМТ СМП Октябрьск Олександр Калошин.

   Поряд з хлопцями під час турніру з порадами та підтримкою: начальник команди Олександр Бучнєв, головний тренер В’ячеслав Кукін, тренер Сергій Шарабура та адміністратор команди Віталій Булавський.

Бажаємо нашим спортсменам натхнення, сили та багато яскравих голів у ворота суперника!

 

 

Расположение

Координаты порта: 46.83485˚ N, 31.9535˚E

Адрес

А/я 1090, Николаев, 54052, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0512) 675-400

Т/факс: +38 (0512) 675-409

Порт в системе транспортных коридоров

Специализированный морской порт Ольвия

ГП «ОМТП»