Филиал Октябрьск ГП АМПУ

25 років динамічного розвитку порту Ольвія

         Сьогоднішній день оповитий великою подією – 25-річчям створення спеціалізованого морського порту Ольвія! Саме в цей день, 25 років тому, розпорядженням Кабінету Міністрів України на базі портпункту «Октябрьск» Миколаївського морського торговельного порту був створений спеціалізований морський порт Ольвія (раніше – «Октябрьск») як державне підприємство.

          За 25 років свого розвитку порт створив єдину велику та міцну родину – золотий фонд, який разом з керівництвом порту робить усе можливе для якнайшвидшого впровадження кращих європейських практик з метою забезпечення оптимального балансу між інтересами держави та портового бізнесу. Впродовж цих років проводиться постійна модернізація портових потужностей, проведені роботи з днопоглиблення, удосконалюється профільне законодавство.

       Спеціалізований морський порт Ольвія сьогодні – це сучасний міжнародний високомеханізований універсальний порт, важливий транспортний вузол на півдні України.                                      

   

     Шановні колеги, партнери, портовики! Прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, старанність і чуйність!

       В цей день хочеться згадати ветеранів, докерів, трудові династії, які стояли біля витоків створення порту, привітати їх з цією датою, адже саме їх руками створювалось підприємство, закладалась перша паля.

       Нехай доля буде завжди до вас добра, нехай всюди вас супроводжує радість та успіх, підтримка і розуміння близьких і друзів!».

 

                                                                  Начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров.

 

                             1 1

 

 

 

 

Проведений перший турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Віталія Крапиви

                                                                17 листопада 2017 року - особливий день для порту Ольвія!
В цей день портовики спеціалізованого морського порту Ольвія започаткували традицію проведення щорічного турніру з міні-футболу в честь пам’яті засновника нашого порту - Крапиви Віталія Петровича!

В змаганнях, що пройшли в Корабельному районі м. Миколаєва, взяли участь наступні команди портовиків: «Воднік» (філія «Октябрьск» ДП «АМПУ»), «Ольвія» (ДП «СК «Ольвія»), «Миколаїв» (Миколаївська філія ДП «АМПУ»), «Іллічівськ» (Іллічівська філія «ДП «АМПУ»), «Одеса»(Одеська філія ДП «АМПУ»), «Южний» (Южненьська філія ДП «АМПУ»). Спортсменів вітали: начальник філії «Октябрьск» Андрій Єгоров та заступник начальника Микола Пихтін, директор ДП «СК «Ольвія» Руслан Олейник, голова молодіжної організації морських портів України Денис Бузиновський.


Спочатку дуже напружена гра визначила претендентів на 1,2,3 та 4 місце. Команда Іллічівської філії з перевагою у 4 забитих м’яча обійшла команду «Южний» та зайняла почесне 3️ місце. До фінального поєдинку впевнено дійшли команди «Воднік» та «Ольвія», проте у основний час гри не вдалось визначити переможця турніру, команди закінчили 2й тайм з рахунком 1:1. Після проведеної серії пенальті Кубок за 1️ місце отримала команда «Ольвія». Призове 2️ місце та срібні командні медалі отримала команда «Воднік» АМПУ. Пишаємося нашими хлопцями та дякуємо всім спортсменам за участь у турнірі!

Порт Ольвія став місцем зйомок документального фільму

   Сьогодні до порту Ольвія завітали німецькі журналісти компанії Кінескоп Фільм, які спільно з Німецьким телебаченням/АРД/Радіо Бремен працюють над документальним фільмом з робочою назвою «10 років піратства».

   Цей фільм розповідатиме частково історію українського судна «Фаїна», яке було захоплене 9 років тому.

Делегація на чолі з директором фільму Райнером Карсом, у супроводі служби морської безпеки філії відвідала музей та причали порту. Гості були дуже вражені величезною територією порту та активно цікавились історією створення підприємства.

«Ми глибоко переконані, що міжнародне освітлення випадку з «Фаїною» буде дуже корисним для України, як країни з демократією, що розвивається та демонструє можливість участі у розвитку міжнародної безпеки», - зазначив Райнер Карс під час зйомок.

 

Вшанування великого портовика

9 листопада 2017 року відбулось вшанування видатного портовика – Віталія Петровича Крапиви, який 15 червня 2016 року на 68-му році життя покинув цей світ.

Один з найавторитетніших керівників підприємств морської галузі, Заслужений працівник транспорту України, Почесний працівник морського флоту СРСР, кавалер ордена «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів та багатьох інших урядових нагород, Віталій Петрович Крапива назавжди запам’ятається як засновник  спеціалізованого морського порту Ольвія  (раніше –«Октябрьск»).

За участі родини Віталія Петровича, трудових колективів та керівництва філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» та ДП «СК «Ольвія», ветеранської організації порту, відомих портовиків морської галузі відбулось вшанування та покладання квітів до монументу славетного діяча морської галузі.

Висловлюємо величезну подяку від імені родини Віталія Петровича та керівництва філії за сприяння у встановленні пам’ятного монументу:

Керівництву:

  • ДП «Адміністрація морських портів України»;
  • ДП «СК «Ольвія»;
  • Філії «Дельта-Лоцман» ДП «АМПУ»;
  • ТОВ «ТрансЮкрейн»;
  • Асоціації портів «Укрпорт»;
  • SKS Samson

Профспілковим організаціям:

  • ДП «СП «Ольвія»;
  • Одеського, Маріупольського, Ізмаїльського, Южненьського, Херсонського морських портів;
  • ППО філії «Дельта-Лоцман»;
  • ПСП Морської пошуково-рятувальної служби;

та трудовим колективам порту Ольвія.

 

Важливо! Навчання та перевірка знань з питань охорони праці!

   Наказом начальника філії "Октябрьск" ДП "АМПУ" від 23.10.2017 № 100 на підприємстві затверджений Графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

    Нагадуємо про важливість вищезазначених навчань та пропонуємо ознайомитись більш детально зі строками, відображеними у наказі.

 

Відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

   Напередодні 73-ї  річниці з Дня  визволення України від фашистських загарбників  27 жовтня 2017 року в Миколаєві відбулись урочисті заходи з вшанування воїнів - визволителів.

   «Подвиг воїнів-визволителів у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя»,- під таким гаслом відзначався цей день.

   До заходів з вшанування долучились представники трудового колективу філії «Октябрьск» ДП «АМПУ», які поклали квіти до пам’ятника Воїнам-визволителям й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Ушел из жизни выдающийся человек

   13 октября 2017 года перестало биться сердце выдающегося портовика, легенды специализированного морского порта "Октябрьск"

Ивана Петровича Усова.

   В 1965 году Иван Петрович был назначен начальником тогда еще строящегося погрузочного района, который впоследствии  был переименован в портопункт «Октябрьск», который и возглавлял Иван Петрович на протяжении 17 лет.

 

    У него было много друзей, которые будут помнить его как доброго, отзывчивого и оптимистичного человека.

   Заслуги Ивана Петровича по праву отмечены высокими государственными и профильными наградами, среди которых Орден Трудового Красного Знамени, медали «За трудовую доблесть» и «За трудовое отличие».

   Иван Петрович прожил честную и достойную жизнь, о чем будет помнить еще не одно поколение его последователей.

   Руководство и коллектив филиала «Октябрьск» ГП «АМПУ», а также  профсоюзная организация выражают  соболезнования семье и близким в связи с такой тяжелой утратой.

12 жовтня в Миколаєві відбувся інвестиційний форум «Миколаївщина – надійний партнер»

   «Миколаївщина - надійний партнер».  Саме під такою назвою 12 жовтня 2017 року в Миколаєві пройшов масштабний інвестиційний форум, в якому взяв участь керівник державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс, віце-президент асоціації портів України «Укрпорт»  - начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Юрійович Єгоров.

   «Майданчик для спілкування та надійна платформа для започаткування і реалізації потужних інвестиційних проектів», - охарактеризував захід Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко у вступному слові.

   У програмі форуму були організовані дискусії у різних напрямках, зокрема панелі: "Інфраструктура", "Агропромисловий комплекс", "Відновлювальна енергетика", «Інформаційна безпека».

   Модератором форуму виступав Володимир Шульмейстер – експерт Українського інституту майбутнього. Під час дискусійної панелі «Інфраструктура» виступили Райвіс Вецкаганс – керівник Адміністрації морських портів України, Руслан Олейник – в.о. директора ДП «СК «Ольвія», В’ячеслав Єрьомін – директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», представники «Bunge Україна» та Terminal UPSS.

   Захід об'єднав представників міністерств та відомств, народних депутатів та місцеву владу, бізнесменів та експертів, журналістів та громадські організації.

   Довідкова інформація. Форум заснований у 2015 році та став запорукою розвитку міжнародного співробітництва й залучення інвестицій. Форум є аполітичним некомерційним проектом. Захід спрямований на розвиток бізнес-середовища, презентацію інвестиційної привабливості та популяризацію потенціалу Миколаївщини.

Представники іноземної компанії з робочим візитом відвідали порт Ольвія

   Сьогодні, 3 жовтня, спеціалізований морський порт Ольвія відвідала делегація представників компанії Lauritzen Bulkers з Данії у супроводі представника сюрвеінгової компанії Galeks Marine Services Ltd та компанії ТОВ «Аскет Шиппінг».  Метою візиту пана Томаса Фіскера та пані Авіаї Рінгсхолм, які є представниками компанії-судновласника (перший судозахід до порту Ольвія було здійснено т/х «Mardinik» 23 вересня), було ознайомлення з інфраструктурою порту та обговорення можливих перспектив співпраці.

   У ході візиту відбулась нарада, на якій керівництво філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» зазначило про відкритість та готовність до співпраці у межах чинного законодавства та покладених функцій.

   «Адміністрація порту створена, насамперед, для забезпечення рівних та конкурентних умов ведення господарської діяльності та отримання послуг в морському порту, ми завжди готові до діалогу у межах своєї компетенції», - зазначив начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров.

   Також для гостей була проведена екскурсія територією порту та детально роз’яснені можливості, перспективи та характеристики порту, припортової території та акваторії.

Довідка. Компанія Lauritzen Bulkers володіє і управляє молодим енергоефективним парком з приблизно 125 судів з віковим профілем, значно нижчим за середній по галузі, що гарантує ефективне і гнучке обслуговування клієнтів. Робота компанії координується з головного офісу в Копенгагені і підтримується офісами в Сінгапурі, Стемфорді, Шанхаї і Женеві.

 

Расположение

Координаты порта: 46.83485˚ N, 31.9535˚E

Адрес

А/я 1090, Николаев, 54052, Украина.

Контакты

Тел.: +38 (0512) 675-400

Т/факс: +38 (0512) 675-409

Порт в системе транспортных коридоров

Специализированный морской порт Ольвия

ГП «ОМТП»