Змінено номер «телефону довіри» ДП «АМПУ»

3 01 серпня номер «телефону довіри» ДП «Адміністрація морських портів України» змінено на +380 48 775-94-60. Дзвінки приймаються цілодобово. Тарифікація — згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.

Оголошення про наміри надавати буксирні послуги

Портофлот ДП «Одеського порту» інформує про наміри надавати буксирні послуги на акваторії портів Південний та Черноморськ починаючи з травня 2019 року.
Конт. т. (048) 729-33-60

Маріупольська філія ДП «АМПУ». Інформація щодо роботи штабу льодових операцій у разі оголошення льодової кампанії

До уваги агентуючих компаній, судновласників, фрахтователів та всіх зацікавлених осіб!

Відповідно до наказу начальника Адміністрації Маріупольського морського порту від 14.11.2018 № 211/17 «Про створення оперативного штабу з питань забезпечення безпечного проведення льодової кампанії 2018 – 2019 років» в Маріупольському морському порту створено штаб льодових операцій.

У разі оголошення льодової кампанії в акваторії Маріупольського морського порту та в Азовському морі, штабом льодових операцій будуть проводитися наради двічі на добу о 8.30 та 16.00. Місце збору штабу – м. Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99, територія Маріупольського морського порту, будівля ЦРРС, другий поверх, зал засідань.

Контакти:

Голова штабу – заступник начальника Адміністрації порту з операційної діяльності — Гусаков Сергій Володимирович, тел: +38(0629) 40 08 21.

Заступник капітана Маріупольського морського порту – Шестерик Юрій Андрійович, тел: +38(0629) 40 08 46, тел/факс: +38(0629) 40 08 45.

Головна диспетчерська тел: +38(0629) 40 82 02, факс: +38(0629) 40 82 00,

моб.тел: +38(067) 625 25 11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запрошуємо до участі у конкурсі «КАДРОВИК РОКУ 2018»!

Конкурс розроблено для фахівців, які мають досвід роботи з кадрами і працюють на території України, а також студентів, що вивчають трудове право і управління персоналом.

Конкурс «КАДРОВИК РОКУ2018» — це можливість перевірити свій професіоналізм і здобути нові знання, адже у процесі підготовки відповідей учасники оперативно стежать за змінами у трудовому законодавстві та новітніми тенденціями в управлінні персоналом.

Конкурс немає жодних обмежень щодо вікової категорії, місця проживання та досвіду роботи, а участь є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Усе що потрібно — це зареєструватися та вчасно виконувати запропоновані завдання!

Конкурс — це можливість:

— для молодих спеціалістів та новачків кадрової справи заявити про себе на ринку праці та підтвердити свою фахову підготовку;

— для досвідчених інспекторів із кадрів спробувати свої сили та перевірити свої професійні знання у всіх номінаціях конкурсу;

— для начальників кадрових служб протестувати себе та своїх підлеглих;

— для роботодавця переконатися, що він працює з командою професіоналів, які захистять його бізнес від фінансових санкцій шляхом дотримання законодавства про працю.

За результатами конкурсу номінанти минулих років змогли не тільки удосконалити свої професійні знання, а й просунутися кар’єрними сходами та отримати посади своєї мрії!

Звісно, організатори конкурсу не залишать переможців та номінантів конкурсу без цінних і пам’ятних призів та подарунків, які буде вручено під час проведення «Х Всеукраїнських кадрових зборів» у м. Києві.

Терміни проведення конкурсу:

• І тур 1 грудня 2018 року31 січня 2019 року;

• ІІ тур 1лютого 2019 року31 березня 2019 року;

• нагородження переможців — 19 квітня 2019 року.

Деталі конкурсу:  http://media-pro.com.ua/kadrovikroky2018/

Центр професійного розвитку портових працівників Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Центр професійного розвитку портових працівників Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Херсонського морського порту) є навчальним закладом системи професійно-технічної освіти І атестаційного рівня та галузевим навчальним центром з питань охорони праці на морському та річковому транспорті.

Згідно ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 527094 від 08.09.14р.) здійснює професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовку за наступними професіями:

- Слюсар-сантехнік

- Електрогазозварник

- Стропальник

- Слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин

- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

- Машиніст крану (кранівник)

- Механізатор (докер-механізатор) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах

- Водій навантажувача

А також за професіями, що необхідні для забезпечення роботи філій ДП «АМПУ».

Центр професійного розвитку портових працівників має досвід в соціальному партнерстві з Державною службою праці щодо організації навчання працівників з питань охорони праці та Державною службою зайнятості з питань професійного навчання безробітних, навчанні за ваучерами.

Завдяки співпраці з управлінням праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради на базі центру професійного розвитку портових працівників проведено навчання учасника антитерористичноїоперації зпідвищення кваліфікації за професією «слюсар-сантехник».

Детальнішу інформацію щодо умов зарахування на курси та вартості навчання можна отримати, звернувшись за тел. (0552) 48-14-50 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо вдячні за звернення щодо професійного

розвитку працівників вашого підприємства та

Запрошуємо до співпраці!

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n