Центр професійного розвитку портових працівників Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

Центр професійного розвитку портових працівників Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації Херсонського морського порту) є навчальним закладом системи професійно-технічної освіти І атестаційного рівня та галузевим навчальним центром з питань охорони праці на морському та річковому транспорті.

Згідно ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ № 527094 від 08.09.14р.) здійснює професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовку за наступними професіями:

- Слюсар-сантехнік

- Електрогазозварник

- Стропальник

- Слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин

- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

- Машиніст крану (кранівник)

- Механізатор (докер-механізатор) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах

- Водій навантажувача

А також за професіями, що необхідні для забезпечення роботи філій ДП «АМПУ».

Центр професійного розвитку портових працівників має досвід в соціальному партнерстві з Державною службою праці щодо організації навчання працівників з питань охорони праці та Державною службою зайнятості з питань професійного навчання безробітних, навчанні за ваучерами.

Завдяки співпраці з управлінням праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Херсоні ради на базі центру професійного розвитку портових працівників проведено навчання учасника антитерористичноїоперації зпідвищення кваліфікації за професією «слюсар-сантехник».

Детальнішу інформацію щодо умов зарахування на курси та вартості навчання можна отримати, звернувшись за тел. (0552) 48-14-50 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо вдячні за звернення щодо професійного

розвитку працівників вашого підприємства та

Запрошуємо до співпраці!

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n