Злиття і поглинання в портах Європи: Ініціативи знизу і рішення зверху

Ініціативи злиття та поглинання (від англ. Мergers and acquisitions — M & A) — звичайне явище в корпоративному секторі. Останніми роками в країнах ЄС все більш стійким є тренд на об'єднання та укрупнення адміністрацій портів. Чи можуть ефективно об'єднуватися інфраструктурні компанії, що перебувають у державній або муніципальній власності і які потенційно конкурують між собою? Досвід портів деяких країн ЄС свідчить, що так.

Як розвивати порти: Сім ключових трендів Ukrainian Ports Forum 2019

Другий рік поспіль в Одесі відбувся Український портовий форум, організований АМПУ і ЦТС. Про що говорили і які проблемні питання виділяли топ-менеджери і фахівці на ключовому галузевому заході.

ТОП-10 пріоритетів портів Європи для нової влади в ЄС

Меморандум ESPO по портовій галузі визначає десять галузей, які на думку фахівців є найважливішими для розвитку портової галузі Європи на наступні п'ять років.

Як працює інвестиційний портал морських портів

Володимир Шемаєв начальник відділу стратегічного планування і розвитку АМПУ Сьогодні на инвестпорталі АМПУ розміщені 12 проектів у 8 портах України, які знаходяться у стадії реалізації. Загальна сума інвестицій в проекти складає більше 400 млн дол. Інвестиційний портал портової галузі — investinports.com — був створений за ініціативою Адміністрації морських портів України минулого року для ефективного обміну інформацією з підприємствами, що працюють у портах і потенційними інвесторами по актуальних інвестпроектах в українських портах.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n