В Адміністрації Маріупольського порту — новий керівник

З 24 квітня 2018 року начальником Адміністрації Маріупольського морського порту призначений Ігор Барський. Відповідний наказ Міністерства інфраструктури України (№ 24-О) було підписано 18 квітня 2018 року. Досвід роботи Ігоря Барського в морській галузі складає 25 років, понад 10 з яких — на керівних посадах. Пройшов кар'єрний шлях від стивідора ДП «Маріупольський МТП» до начальника комерційної служби підприємства. З 2017 року обіймав посаду заступника начальника Маріупольської філії АМПУ з розвитку портової інфраструктури. Олексій Росінський, попередній керівник Адміністрації Маріупольського порту, залишив посаду у зв'язку з виходом на пенсію 23 квітня. Маріупольський морський порт входить в десятку найбільших портів України. Обсяг перевалки порту в 2017 році склав 6,5 млн тонн.

Оперативна інформація щодо роботи портів та каналів станом на 24 квітня

Адміністрація морських портів України (АМПУ) повідомляє оперативну інформацію щодо роботи морських портів та каналів станом на 08:00 24 квітня 2018 року. № Морський порт Обмеження Примітки 1. Б. – Дністровськ Обмежень немає   2. Бердянськ Обмежень немає   3. Ізмаїл Обмежень немає   4. Чорноморськ Обмежень немає   5. Маріуполь Обмежень немає   6. Миколаїв Обмежень немає   7. Одеса Обмежень немає   8. Ольвія Обмежень немає   9. Рені Обмежень немає   10. Скадовськ Обмежень немає   11. Херсон Обмежень немає   12. Усть – Дунайськ Обмежень немає   13. Южний Обмежень немає   14. Гирло «Бистре» Відкрито   15. БДЛК (Бузько – Дніпровсько – лиманський канал) Закрито для руху суден (проведення навчальних стрільб)   16. ХМК (Херсонський морський канал) Закрито для руху суден (проведення навчальних стрільб)  

Оперативна інформація щодо роботи портів та каналів станом на 23 квітня

Адміністрація морських портів України (АМПУ) повідомляє оперативну інформацію щодо роботи морських портів та каналів станом на 08:00 23 квітня 2018 року. № Морський порт Обмеження Примітки 1. Б. – Дністровськ Обмежень немає   2. Бердянськ Обмежень немає   3. Ізмаїл Обмежень немає   4. Чорноморськ Обмежень немає   5. Маріуполь Обмежень немає   6. Миколаїв Обмежень немає   7. Одеса Обмежень немає   8. Ольвія Обмежень немає   9. Рені Обмежень немає   10. Скадовськ Обмежень немає   11. Херсон Обмежень немає   12. Усть – Дунайськ Обмежень немає   13. Южний Обмежено лоцманські проведення суден (проведення навчальних стрільб)   14. Гирло «Бистре» Відкрито   15. БДЛК (Бузько – Дніпровсько – лиманський канал) Закрито для руху суден (проведення навчальних стрільб)   16. ХМК (Херсонський морський канал) Закрито для руху суден (проведення навчальних стрільб)  

Завершилась робота інспекційної місії Європейського агентства з морської безпеки в Україні

20 квітня 2018 року завершилась робота інспекційної місії Європейського агентства з морської безпеки (EMSA). Інспектори здійснили в Україні чергову (планову) перевірку національної системи освіти, підготовки та дипломування моряків, медичних стандартів на предмет виконання вимог Міжнародної конвенції ІМО про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (ПДНВ), та Директиви 2008/106/ЕС Європейського Парламенту та Ради від 19.11.08 про мінімальний рівень підготовки моряків. Головною метою аудиту є підтвердження відповідності національної системи освіти, підготовки, медичних стандартів та дипломування моряків в Україні вимогам ПДНВ. Європейське агентство з морської безпеки (EMSA) оцінює національні системи освіти від імені держав — членів ЄС навіть у країнах, які не входять до Європейського Союзу. До складу групи інспекторів увійшли Хевія Родрігес Антоніо (голова комісії) та Андржей Батицкі, які працювали у супроводі директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту Олександра Басюка та в. о. начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків Сергія Кудлінського. До проведення аудиту в Україні долучалися фахівці Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з безпеки на транспорті. Згідно з програмою аудиту комісія перевірила низку морських навчальних закладів: Херсонську державну морську академію та Херсонський Морський спеціалізований тренажерний центр при ХДМА, Національний університет «Одеська морська академія», учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» (м. Одеса), а також дипломно-паспортне бюро Адміністрації Херсонського морського порту (ДП «АМПУ»). Аудит розпочався й завершився в Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків. Чекаємо на висновки за результатами аудиту. Міністерство інфраструктури України

Порт Білгород-Дністровський може наростити вантажообіг

18 квітня 2018 року в Міністерстві інфраструктури України відбулася нарада за участю представників Адміністрації морських портів України (АМПУ) щодо реалізації домовленостей, досягнутих в рамках 14-го засідання Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва. В ході наради було запропоновано прийняти рішення про відкриття пункту пропуску на річці Дністер на кордоні між Україною та Молдовою в районі населеного пункту Паланка. «За попередніми підрахунками молдавської сторони, це дасть можливість перевантажувати додатково 300–500 тис. тонн зернових щорічно через порт Білгород-Дністровський. З цією метою ми готуємо інформацію про гарантовані глибини на річці Дністер»,— зазначив начальник філії АМПУ «Днопоглиблювальний флот» Сергій Бомчак.

Дочірні категорії

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n